Wpis z mikrobloga

Miłe uczucie - pojechałem sobie dziś z dziewczyną do Makro w Krakowie. Oczywiście tramwajem bo tak tylko możemy po 6zł za bilet 20-minutowy. Chcieliśmy kupić to co zawsze czyli produkty ARO, najtańsze ale fajne. Lubimy gotować.
A tu pod sklepem dwie ukraińskie gabloty za miliony. Mają darmowe MPK (za które my płacimy) a ci się wożą i prawie do samego sklepu tym wjechali (parkując z 1-2m od wejścia).
W sklepie wystarczyło jedno spojrzenia, aby ich zidentyfikować - dwie rodzinki całe w Fendi i Gucci.
Ciekawe czy mają jakieś karty uchodźcy na darmowe produkty ARO do pakietu z darmowymi parkingami czy biletami do multikina. Darmowe noclegi.

Polaku płać za wszystko, refugees welcome!!!!11

Oczywiście jestem za pomocą dla ludzi potrzebujących bo to są mega tragedie, ale przeciwny biegun - skrajność - to wydaje mi się, że u ukraińców to coś jak u nas za granicą - polak polakowi nie pomoże, największy wrog. Czy wskazówki dla wyjeżdżających do pracy do UK - "pracuj wszędzie byleby nie u polaka"

#przemyslenia #ukraina #wojna #rosja #krakow #oswiadczenie #motoryzacja #offroad
JanParowka - Miłe uczucie - pojechałem sobie dziś z dziewczyną do Makro w Krakowie. O...

źródło: comment_1647619081OIbPSic47pq4zQacsonwVu.jpg

Pobierz
  • 166
@JanParowka: Panie JanieParowko, dziękuję za ten wpis, słusznie zauważyłeś, iż jest to coraz większy problem w Polsce. Wczoraj widziałem kierowcę z wschodnimi tablicami, który z piskiem opon minął mnie na pasach i do tego na czerwonym!!! Skandaliczne zachowanie, na szczęście dziewczyna zdążyła strzelić fotkę kierowcy (może ktoś poznaje?). Oczywiście stosownego maila wysłałem już do odpowiednich instytucji, mam nadzieję, że go znajdą i wlepią zasłużony mandat.
fan_comy - @JanParowka: Panie JanieParowko, dziękuję za ten wpis, słusznie zauważyłeś...

źródło: comment_1647620187GeeSLgqixfnLtdifFMurVp.jpg

Pobierz
@Niedozdarcia2: Ale myślisz, że ten gościu w limuzynie czeka aż dostanie konserwę, ze zbiórki w sklepie, albo darmowy bilet na paliwo? Ci bogaci co uciekli z Ukrainy, mają przecież pieniądze i sobie wynajmą mieszkanie i zrobią zakupy #!$%@? xD pomoc leci do tych potrzebujących. No chyba, że ktoś naprawdę jest tak #!$%@? i myśli, że ci bogaci Ukraińcy uciekają do nas po darmowe bilety na mecz Arki Gdynia xD