Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 66
77 239 + 131 = 77 370

Wysiadka na stacji Siemiatycze. Główny cel Grabarka, czyli najważniejsze miejsce kultu dla wyznawców prawosławia w Polsce. Same Siemiatycze zwiedzałem kilka lat temu akurat na moim pierwszym bikepackingu z namiotem, no ale było jeszcze kilka miejscówek w mieście, które wtedy ominąłem (w tym przede wszystkim tereny po drugiej stronie zalewu).

Oprócz tego trzeci z celów to most kolejowy na Bugu i kilka malowniczych miejscówek dalej wzdłuż rzeki. Druga część trasy to już sielankowe przemierzanie podlaskich pustkowi z audiobookiem. Na słuchawkach Hobbit, w sumie nigdy żadnego filmu, ani żadnej książki Tolkiena nie czytałem, więc teraz na wiosnę będzie okazja nadrobić Władcę Pierścieni podczas jazdy.

#kwadraty
Max square: 49x49
Max cluster: 3919
Total tiles: 9997 (+54)

#rowerowyrownik #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1647599389WKH0zT6C94B8wZiOtALT1m.jpg
  • 16
@k3lt: Już chyba pytałeś nie raz :D Kup go w końcu, a nie czaisz się i czaisz ;) Fajny do turystycznej zróżnicowanej jazdy, gdzie wygoda>prędkość. Napęd zdecydowanie bardziej mi pasuje 1x po zmianie, niż te 3x standardowe, które często nie do końca wszystko hulało bez zarzutu, no ale to już zależy też sporo od terenów, które się jeździ czy własnych preferencji.