Wpis z mikrobloga

"lubię" wracać do tego filmiku, bije z niego "ciężkolekkość" samobója, z jednej strony przyspieszony oddech, autentyczne przerażenie, a potem praktycznie odejście w mniej niż sekundę, cisza, wiatr, poszczekujące w oddali psy...

czytałem gdzieś jakieś tło, historię tego chłopaka, ale ciężko się dokopać do czegoś w necie mając jedynie filmik.
#samobojstwo
Pobierz DynPydro - "lubię" wracać do tego filmiku, bije z niego "ciężkolekkość" samobója, z j...
źródło: comment_1647544506bWU9dfmFfzMaTQPsUBpAkv.jpg
  • 25
@DynPydro: Z tego co czytałem to rzuciła go dziewczyna a chłopak był zaburzony psychicznie. Nie wiem jakie tam się działy historie w tle tym filmikiem ogromnie obciążył tę dziewczynę psychicznie :(
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DynPydro: ja mam wersję 40 minut, ale za długo się wgrywa albo serwisy nie dopuszcza takiego długiego nagrania. Jak znasz jakiś fajny serwis gdzie można całość za darmo wrzucić to daj znać
@DynPydro Long story short: gościa rzuciła panienka, gość ogłosił znajomym, że się zabije, znajomi spanikowani poprosili pannę, by zareagowała i ona to zrobiła, ale nie tak jak chcieli (może ciut przekręcę, ale jej odpowiedź była: "a co mnie to obchodzi? Zabij się! "). Po całej akcji na dziewczynę wylał się hejt, a prokurator chciał jej przypiąć zarzuty.