Wpis z mikrobloga

Siemanko mirki, dostalem propozycje wyjazdu do Tilburga jako order picker na magazynie - tyle tylko ze w pokojach dwu osobowych, a jechalbym sam - wyjezdzal ktos tak z was przez agencje? Jak to wspominacie? Polecacie? Boje sie ze trafie do pokoju z jakims patusem, cpunkiem, sebusiem albo alkusem, a z tego co widze to ciezko o wynajecie pokoju samemu :s...
#tilburg #emigracja #praca #holandia #niemcy
  • 19
@TrinityBomb: Jakoś trzeba zacząć. Nie jest to najgorsza opcja. Też tak wyjechałem, nie wspominam tego najgorzej xD
W Niemczech w sumie nie trafiłem nigdy na jakiś mega patusów, alkusów czy ćpunów. Co innego w Holandii..
To jest tylko start, nawet jakby było tam słabo to możesz chwilę przetrzymać i poszukać czegoś na własną rękę. Powodzonka
@TrinityBomb: jak koledzy wyżej też sam wyjechałem i też trafiłem do dwuosobowego pokoju (bardzo rzadko zdarzają się jedynki). Trafiłem na spokojną osobę, która to właściwie się bała że to ja będę tym patusem :P generalnie polecam nie brać nic bardziej wartościowego niż telefon na pierwszy wyjazd, a wszelkie dokumenty czy kasę po prostu trzymać zawsze przy sobie (i brac do pracy). Wszystko z głową ;)
@lydaB: Jak nie bedzie pelikanow ktorzy sie na takie warunki zgodza to beda musieli. Tak samo w DE czy UK. Kiedys mozna bylo upuchach po 6 ludzi na lozkach pietrowych, teraz wiekszosc sie ceni.
@NexciaK: Mase czasu straciłem szukając agencji która oferuję pokoje jednoosobowe (bez losowości) i znalazłem tylko jedną agencję ale na Belgię która takie oferowała za większą opłatę
Z tego co widziałem to już chyba tych ofert nie mają
@TrinityBomb: nie wiem ja jak pracowalem kiedys przez Otto, to wiele mozna o nich powiedziec, ale patusow nie zatrudniaja. Bardzo rzetelnie sprawdzali czy jestes karalny, gosciu na lokacji co tydzien kontrolowal czy cpania nie ma, respekt ciszy nocnej byl.. Ale nie wiem moze ja farta mialem..Tera jestem u randstad i jest o wiele lepiej( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TrinityBomb: ogólnie przez EA czy Otto nigdy nie wiadomo czy w tygodniu bedziesz mieć 20 godzin czy chociaż te 40. No i najlepsze jest to, że 15 minut przed rozpoczęciem pracy może ci się zmienić grafik i wtedy na darmo jedziesz xD. Również odwrotnie, dzień wolny a tu nagle update grafiku że powinieneś już byc w pracy xD