Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#ciekawostka #nieruchomosci #mieszkania #mieszkanie #fotografia
Z nudów zdarza mi się przeglądać ogłoszenia nieruchomości i za każdym razem jak widzę różne zdjęcia tego samego mieszkania w różnych ogłoszeniach, to mnie zdumiewa, że tak sprytnie można operować obiektywami i światłem, że mieszkanie od razu wydaje się o wiele bardziej przestronne, większe i przytulniejsze.
Dla sprzedających mieszkania: Tak, warto zainwestować stówkę na fotografa, bo wyciągnie maksimum z waszego mieszkania i dokona odpowiednich retuszy.
Dla kupujących: Uważajcie na profesjonalne zdjęcia, w mocnym oświetleniu, a wręcz takie, które są prześwietlone. Dodatkowo różne obiektywy sprawiają, że przestrzeń pomieszczenia na zdjęciu może być mocno zaburzona.
Ot, taka ciekawostka, o której i tak pewnie większość wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622a96be9315b67d250a8f8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#ciekawostka #nieruchomosci #mieszk...
źródło: comment_1646977427Q2OAAWg2l9rnxgOMT0njUF.jpg
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Panie, jak się kupuje mieszkanie za 500 koła to najważniejszy jest rozkład lokalizacja i ogólny standard żeby zamieszkać, generalkę i tak się zrobi po 5 latach. A zdjęcia co? Mają być #!$%@??
@Erus: Jako osoba siedząca w branży powiem ci, czemu korzysta się z szerokokątnych obiektywów. Jeden powód na pewno znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drugi, to... nasze lenistwo. Zamiast robić dokładne zdjęcia całego pomieszczenia, szeroki kąt pomaga objąć całość i wtedy 1-2 fotki wystarczą.
Zamiast robić dokładne zdjęcia całego pomieszczenia, szeroki kąt pomaga objąć całość i wtedy 1-2 fotki wystarczą.


@arti040: no tak, sam tak często robię jak coś się nie mieści w kadrze, ale jeśli tak bardzo chcecie oszczędzać czas, to dodajcie choć plan mieszkania zrobiony na szybko w paincie. Człowiek czasu by nie marnował na bezsensowne spotkania, na których pokój okazał się schowkiem na miotły.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Sam się dałem zrobić na coś takiego przy wynajmie mieszkania na początku studiow, przez telefon wszystko ładnie pięknie i musieliśmy ze znajomymi przez neta już się zadeklarować, na zdjęciach pokoje wyglądały na 2 razy większe ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a po przyjeździe chów Polaka zwyczajnego i najtańsze gówno z mebli, deprecha potężna przez to mieszkanie wleciała, ale człowiek się nauczył przynajmniej jak się nie dać