Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Jaki jest argument za tym, by kobiety płaciły mniej za karnet open na siłownię?

Traktowanie z góry płci żeńskiej jako tej słabszej I mniej zarabiającej jest czymś przerażającym.

Zrozumiałbym to w jakimś kraju 3 świata, ale w kraju który jest niemal w centrum Europy jest to niemiłym zaskoczeniem.

Link do strony na googlach.
https://g.co/kgs/qEBVRu

#skawina #silownia #zalesie #przemyslenia #pieklomezczyzn #kobiety #logikarozowychpaskow
*poprzedni wpis musiałem usunąć, bo dałem nie tego ss.*
Pobierz
źródło: comment_1646562394ahQioxaJveSPwkWmNHkrQX.jpg
  • 32
@Amerykaamerykapolandgud: pewnie statystycznie kobiety płacą za karnet i przychodzą 1 lub 2 razy w tygodniu, a faceci częściej stąd lepszym klientem będzie płeć żeńska. To samo seniorzy i studenci(ci najczęściej mają ograniczenie że do 15 mogą). Nie doszukiwał bym się tutaj niesprawiedliwości.
@Amerykaamerykapolandgud: Co w ogóle daje ten karnet "open"? Niby na necie piszą, że to wszystko bez limitu, a mimo wszystko są droższe karnety.

Jeśli to karnet z instruktorem, grupowy czy coś to może ci instruktorzy mniej zarabiają i mniej się od nich wymaga?

Jakoś ciężko mi wyobrazić, aby kobiety korzystały częściej i z większej ilości sprzętu, więc może statycznie wychodzi, że gdyby mieli pozbyć się sprzętu lub po prostu gdyby mieli
@Amerykaamerykapolandgud: A ja Ci podam taki argument jaki usłyszałem od jednego z pracowników siłowni. Kobiety na siłowni rzadziej się myją niż mężczyźni przez to zużywają mniej wody. Jak to usłyszałem na początku to wydawało mi się głupie, ale zacząłem obserwować i faktycznie bardzo dużo kobiet przychodzi już przebranych na siłownie w strój do ćwiczenia tylko zakładają kurtkę i zmieniają buty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marasziolo: @Kfahy: wiekszosc z nich uzywa pewnie do mycia z 5 roznych zeli, szamponow, odzywek #!$%@? balsamow itp wiec wola sie umyć w domu żeby nie targac polowy lazienki ze soba... dla silowni w sumie to zbawienie bo jakby zaczely tam masowo sie myc i potem suszyc pol godziny to by zbankrutowali