Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Jaki jest argument za tym, by kobiety płaciły mniej za karnet open na siłownię?

Traktowanie z góry płci żeńskiej jako tej słabszej I mniej zarabiającej jest czymś przerażającym.

Zrozumiałbym to w jakimś kraju 3 świata, ale w kraju który jest niemal w centrum Europy jest to niemiłym zaskoczeniem.

Link do strony na googlach.
https://g.co/kgs/qEBVRu

#skawina #silownia #zalesie #przemyslenia #pieklomezczyzn #kobiety #logikarozowychpaskow
*poprzedni wpis musiałem usunąć, bo dałem nie tego ss.*
A.....d - Jaki jest argument za tym, by kobiety płaciły mniej za karnet open na siłow...

źródło: comment_1646562394ahQioxaJveSPwkWmNHkrQX.jpg

Pobierz
  • 32
@Amerykaamerykapolandgud ot, taka Europa i takie czasy () teraz wszystkim, wszystko przeszkadza xD jak widzę codzienny ból dupy że kobiety mają tak, a facet tak, z innej strony kolejne #!$%@?, z reguly wszystko to od ludzi którzy mają za dużo wolnego czasu i #!$%@? zaplanowany dzień, a w sumie to życie, zamiast zająć się sobą i po prostu żyć, olać pewne kwestie na które wplywu i
@Amerykaamerykapolandgud argument? O, mam taki z dupy xD

Skoro kobiety zarabiają mniej, a faceci wiecej to normalnym jest że płacą więcej ()

/kurtyna xD

Nie no żart, ale i takie rzeczy słyszałem, jedyne co mogę Ci powiedzieć to to że problem jest z dupy i w sumie prawdopodobnie 99,9999% ludności świata ma ten problem w dupie i żyją spokojnie xD

Masz sklepy socjalnie, gdzie ludzie za
@Amerykaamerykapolandgud w niektórych zadowach się po prostu nie da, nie ma tyłu chętnych, tylko sprawnych fizycznie lub mentalnie, dużo zależy, Powiedz, był byś w stanie robić za sekretarkę prezesa? Nosić kawe, zajmować się tym czym asystentka się zajmuje ( ͡º ͜ʖ͡º) itp itd. Społecznie, stanowisko uwłaczające dla faceta, ale dla kobiety w 100% ok i nikt nie widzi problemu xD Takich kwiatków jest dużo więcej, dobrze wiesz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@v1lk: Byłbym wstanie robić kawkę dla prezesa xd Noproblemo.
Nie widzę w tym nic uwłaczającego. Ba. Nawet myślę że niejeden asystent prezesa jest płci męskiej I nie ma problemu ze sobą.

Nadal nie dajesz rozsądnego argumentu xd A może teza że kobiety zarabiają mniej jest zbyt ogólna I przez to można o niej powiedzieć że jest manipulacją?
@Amerykaamerykapolandgud to ile kto zarabia zależy raczej od stanowiska i kwalifikacji, ale też weź pod uwagę jakie gówno byle jakie roboty bierzesz na cel, czy coś konkretnego po studiach/kursach itp. Czy zwykle np. W sklepie na kasie, lub magazynie, zależy ()

Manipulacją bym tego nie nazwał, raczej uogólnieniem jak przy "średniej krajowej" gdy ty zarabiasz np. 10k, a ja 5, to w sumie mamy 7.5k, a