Wpis z mikrobloga

@Giorgio92: ja sam mam w piździe lugole, ryże i kasze, ale co ci przeszkadza, że ludzie kupują sobie za własne pieniądze co chcą i w ilości jakiej chcą?
Żywności u nas nie zabraknie, panikarzy nie jest aż tylu, żeby ich popyt wpływał na podaż i windował ceny.
@Giorgio92: Gadanie, tak samo było z paliwem. Niby wojna informacyjna ruskich że paliwa braknie. A tak naprawdę 95% ludzi, łącznie ze mną, tankowało dlatego że następnego dnia ceny mogły być większe o 20-30 groszy. I się cieszę że odstalem 10 minut w kolejce. Na ten moment zaoszczędziłem 60 gr na litrze ¯_(ツ)_/¯
@Giorgio92: Gadanie, tak samo było z paliwem. Niby wojna informacyjna ruskich że paliwa braknie. A tak naprawdę 957980507960dzi, łącznie ze mną, tankowało dlatego że następnego dnia ceny mogły być większe o 20-30 groszy. I się cieszę że odstalem 10 minut w kolejce. Na ten moment zaoszczędziłem 60 gr na litrze ¯_


@Admin_Smieszkowal_Jak_Banowal: sprawdź sobie hurtowe ceny paliwa. Produktu nie ma w kraju i hurtownicy boja się o każdy litr. Jest