Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo MUZA zapowiada wznowienie najsłynniejszej trylogii (tak, wiem że autor planował to jako jedną powieść ale zrobili z tego trylogię więc tak ją nazywam) fantasy w historii. "Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia" Johna Ronalda Reuela Tolkiena, w odświeżonej wersji, wróci na sklepowe półki 23 marca 2022 roku. Wydanie w twardej oprawie będzie zawierać 456 stron w tłumaczeniu Marii Skibniewskiej. Poniżej okładka i krótko o książce.

Młody Frodo wraz kompanami hobbitami (Sam, Merry, Pippin), krasnoludem Gimlim, czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, Boromirem z Gondoru i Obieżyświatem wyruszają z wioski Shire w niebezpieczną podróż. Kierunek: Śródziemie. Cel: unieszkodliwić Jedyny Pierścień. Jeśli uczestnikom wyprawy nie uda się go osiągnąć, świat pogrąży się w ciemnościach…


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #fantasy #lotr #wladcapierscieni #tolkien #druzynapierscienia
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo MUZA zapowiada wznowieni...

źródło: comment_1645718525mjxMk76LRqFNCymzsWmn1m.jpg

Pobierz
  • 12
@Whoresbane: Okładka jest kurła fatalna, to już wydanie Zysku i spółka z niezapomnianym, będącym totalną abominacją tłumaczeniem Łozińskiego (z Bagoszem i krzatami) miało lepsze okładki bo zerżnęli z zachodniego wydania z ilustracjami Johna Howe'a. W sumie poprzednie wydanie Muzy które mam na półce też jest lepsze i bardziej pasujące. Więc szczerze mówiąc nie wiem co tu się #!$%@?ło xD Wygląda jak okładka do jakiegoś sci-fi, jest mgławica i jakieś kawałki skały