Wpis z mikrobloga

Kochani,
Rok temu bardzo nam pomogliście. Liczymy razem z Guciem, że i w tym roku pomożecie nam przekaraczać kolejne granice! :)
Jeśli chcielibyście na kogoś przeznaczyć 1% z Waszego należnego podatku PIT to mogę zapewnić, że Gucio dobrze wykorzysta to wsparcie w 100%.

Rok temu pisałem o tym, że chcemy, żeby Gucio zaczął samodzielnie funkcjonować. Dzisiaj wiemy, że "samodzielnie" to za duże życzenie nawet dla zdrowego dziecka.
Jednak Gucio i tym razem nas zaskoczył bo osiągnął niesamowicie dużo jak na dziecko po śpiączce, rozległym udarze, strasznej spastyczności czy diagnozie, że "już do końća życia nie będzie widzieć".
Potrafi się już samodzielnie poruszać, sam sobie wybiera zabawki, na które w danym momencie ma ochotę, widzi choć trudno określi dokładnie jak dużo, no i najważniejsze - znów się śmieje jak czytam mu jego ulubione bajki! :D

Niestety, nie wszystko udało się osiągnąć. Wciąż nie potrafi się komunikować.
Czy to za pomocą obrazków (metoda AAC) czy choćby za pomocą prostych słów. Na razie nasz zasób słownictwa to "baba" i "mama" - na "tata" nadal czekam :)

W tym roku planujemy stawiać 100% na rozwój komunikacji. Także nastawiamy się na turnusy w rehabilitacyjne jak i zajęcia logopedyczne/neurologopedyczne.

Wiem, że naprawdę mało teraz pisze o Guciu tutaj na wykopie. Ale tak jak pisałem o tym tutaj i teraz też zapraszam do śledzenia nas i naszych poczynań na Facebooku: https://www.facebook.com/guciotadrzak

Między innymi musieliśmy ostatnio sprawdzić czy Gucio nie ma padaczki. Na szczęsćie okazało się, że można ją wykluczyć w jego przypadku z pewnościąsięgającą 90%! Także osobiście mam co świętować :)

Jeżeli chcielibyście nas wesprzeć odpisując 1% z Waszego należnego podatku PIT na leczenie Gucia to poniżej są potrzebne do tego dane:

KRS: 0000183283
Cel szczegółowy: Gustaw Tadrzak

Dziękujemy! :)

#dzieci #gucio #spiaczka #cukrzyca #udar #zbiorka #jedenprocent #zdrowiegucia
inny_89 - Kochani,
Rok temu bardzo nam pomogliście. Liczymy razem z Guciem, że i w t...

źródło: comment_1643739800Eij0c8jzkLqIgCEB92rrWE.jpg

Pobierz
  • 4