Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim spod #lumpyuszatego ale nie tylko

Wiało ostatnio jak cholera i pewnie wielu z was wywiało w sposób srogi. W wielu językach istnieje powiedzenie, że nie ma złej pogody, tylko odpowiednich ubrań brak. Zgadzając się z tym stwierdzeniem (do pewnego stopnia oczywiście) wszystkich tych szukających ładnych i funkcjonalnych męskich ubrań zapraszam do mojego secondhandu premium online, gdzie właśnie wjechał nowy drop!

https://sklep.secondhanddandy.pl/pl/new

Ważne - dla Mireczków mam rabat, bo na hasło:


każdy klient mojego sklepu otrzyma 10% rabatu na całe zamówienie, niezależnie od tego, czy produkty są przecenione czy nie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najlepszymi okazjami, promocjami i akcjami specjalnymi, to zaobserwuj tag #lumpyuszatego albo zaplusuj pierwszy komentarz, by dołączyć do grona ponad 100 osób, które są wołane do kolejnych dostaw (òóˇ)

Ostatnio w komentarzach wiele osób pytało o kulisy prowadzenia takiej działalności - jeśli coś was ciekawi (jaka jest forma takiego biznesu, ile osób potrzeba, jaka inwestycja w produkt etc.) to chętnie wszelkie wątpliwości rozwieje, bo lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a tajemnic nie mam :)

Udanych łowów życzę!

#modameska #ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #streetwear #vinted #perelkizlumpeksu #secondhand
UszatyBloger - Czołem wszystkim spod #lumpyuszatego ale nie tylko

Wiało ostatnio j...

źródło: comment_1643650285uQTlRzAF1wyxkNV27wyNgN.jpg

Pobierz
  • 12