Wpis z mikrobloga

Na koncie Chada( ͡° ͜ʖ ͡°) co wy na to bym pojechał w maseczce?

Mam fajny plan napisze, że mam takà fantazje coś jak glory hole wiecie co to? Nie widać mnie tylko sam penis będzie wystawał przez dziurkę.

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #hipergamia #p0lka #podrywajzwykopem #podryw #uwodzenie #pieklomezczyzn #pieklokobiet
Kodzirasek - Na koncie Chada( ͡° ͜ʖ ͡°) co wy na to bym pojechał w maseczce?

Mam f...

źródło: comment_1642839991sfirE5VPNGZlG6UnKvhsED.jpg

Pobierz
  • 22
@Kodzirasek: kiedyś w którejś książce pokolenie ikea był taki motyw że dziewczyna miała zostawić otwarte drzwi. Miała siedzieć z zawiązanymi oczami w seksownej bieliźnie i facet przyjdzie ją przelecieć. W sumie to chyba w dwóch jego książkach był podobny motyw. W drugiej miał wejść pokoju gdzie było kompletnie ciemno, a ona w nim czekała na niego.
@Kodzirasek: Kiedys na koncie chada pisalem z jakas rozowa w sumie ze 3 miesiace, no i ogolnie pisala mi ze najwazniejszy jest charakter, ze nie patrzy na wyglad itp. Potem umowilismy sie na spotkanie (jestem zakolakiem norwood 4 itp) no i przyszedlem a ona mowi ze mialem zdjecie kogos innego no a ja mowie ze no tak, ale przeciez ty patrzysz na charakter, a nie na wyglad, wiec w czym Ci