Wpis z mikrobloga

@LowcaZMroku: Był sobie rudy pechowiec. Pech prześladował go na każdym kroku, na dodatek miał tylko jedno jajo.
Pewnego razu leciał samolotem nad Atlantykiem.
Samolot wpadł w turbulencje i zaczyna spadać.
- Możemy się uratować, ale jeden z nas musi wyskoczyć - mówi pilot.
Ciągną słomki. Rudy losował pierwszy i od razu wylosował krótką.
- To nie fair! Powtórzmy! - mówi rudy. Powtórzyli, rudy znów wylosował krótką.
- No dobra, nie wiem
No i tu jest sedno sprawy, i dlatego napisałem że nie zapraszam do dyskusji. Wypacznie to brak człowieczeństwa i moralności, nie odwrotnie.


@killzone: człowieczeństwo to również empatia.

Nie rozumiem, jak i dlaczego dotarliśmy do takiego stwierdzenia w naszej dyskusji. Co chcesz przez to powiedzieć? Życie nie ma wartości kiedy tracisz kończynę lub członka? Dobrowolna amputacja kończyny, po nie do końca udanej operacji na kolanie może być argumentem w dyskusji o tym
@killzone: łatwo jest tak pisać, że to tylko członek i w zasadzie niepotrzebny. W kulturze penis jest utożsamiany z męskością. Nie masz penisa, nie jesteś mężczyzną. Łatwo mówić, że to takie tam głupoty, ale o wiele ciężej naprawdę w to uwierzyć. Naprawdę poczuć się wartościowym. A czucie się jak śmieć powoduje samotność, otaczanie się ludźmi którzy Cię wykorzystują i krzywdzą, podświadomie nie pniesz się po szczeblach kariery bo nie wierzysz, że
@killzone: Nie czytałem całej waszej konwersacji, ale czy tu nie chodzi o to, że on miałby strzelić samobója nie z faktu, że już nigdy nie pobziga, ale z obawy przed samotnością? Co jak co, ale 99,999% (dane z dupy) jednak potrzebuje zaspokojenia seksualnego za pomocą penisa, bo zwyczajnie odczuwa pociąg seksualny i potrzebuje faceta z penisem właśnie. Znalezienie kobiety aseksualnej z którą mógłby żyć i nie czuć się samotnie, imo graniczy
ale czy tu nie chodzi o to, że on miałby strzelić samobój nie z obawy, że już nigdy nie pobziga, ale z obawy przed samotnością?


@dietyloamoniowy: Jasne, samotność to coś co może pchnąć z tzw. mostu. Ale jednyne co chcę wyrazić tutaj, to szacunek dla OPa i zaniepokojenie dla myśli że odcięcie od fizycznego zaspokojenia popędu seksualnego, mogłoby być przyczyną samobójstwa. OP, ma moją empatię i szacunek za to że brak