Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobieta lat 29. Marzy o zajściu w ciążę i urodzeniu dziecka. Więc razem z narzeczonym robią sobie bombelka. Nagle przypominaja sobie że dziewczyna choruje na mukowiscydozę musi brać non stop leki. Wypada z programu refundacji leków przez swój błogosławiony stan. Przez 9 miesięcy stan się pogarsza. Dziewczyna ledwo żyje ale rodzi. W szpitalu organizuje swoj ślub i chrzest dziecka. Teraz pora na organizację zbiórki na 1 milion złotych polskich żeby mogła pożyc jeszcze rok albo dwa. Dziecko jest zdrowe ale jest nosicielem chorego genu. #!$%@?. #antynatalizm #madka link do zbiorki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e7f249f7bdff000a92b22a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kobieta lat 29. Marzy o zajściu w c...
źródło: comment_1642597615HPTYTeFc7xscEnuqWRzkpB.jpg
  • 273
@Twoja__Pani: Bo najważniejszą rzeczą w życiu jest przedłużenie gatunku. Nie ma innej ważniejszej rzeczy, a jeśli ktoś myśli inaczej to ma socjologicznie wyprany mózg. To jest tak samo jakby ktoś wolał umrzec z głodu, niż zabić i zjeść inne stworzenie. Podobne spaczenie.

Podobnie mogę mówić: Nie rozumiem po co to robienie dziecka, jeśli te dziecko i tak musi umrzeć jak każdy. Do tego w życiu spotka je ból, cierpienie, ciężka praca,
@ciemnienie:

wykopki i ich święte oburzenie. Nie byliście w butach tej nieszczęsnej kobiety, więc możecie się obruszać, jak stare baby siedzące na ławce pod chalupa. Nawet jeśli matka umrze, to pozostaje jeszcze ojciec + cała rodzina, która otoczy dziecko miłością i opieka. Grunt ze będzie zdrowe, co prawdopodobnie kalkulowali z genetykami. I jeszcze ślub bierze na lozu śmierci, jak to tak!

Co z was za gdaczace kwoki xd


Niedawno się oburzałaś,
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolejna ameba umysłowa. Jak patrzę na takie akcje jestem za przymusową sterylizacją osób które są mocno upośledzone albo mocno obciążone genetycznie. Standardem staje się:
-mam jakąś ujową chorobę,
-co robię?
-bombelka, który może odziedziczyć moją ujową chorobę
-zbiórka na leczenie mamusi/tatusia
-zbiórka na chorego bobmelka, który jak dorośnie zrobi sobie swojego bobmelka
-hyc kolejna zbiórka

Profitu brak. Czekam, kiedy społeczeństwo w końcu zrozumie, że nie bez powodu chore osobniki są
@Twoja__Pani: Myślę że ona jak każdy ma swoje wzloty i upadki. Jeśli nadal żyje to musi być zadowolona z własnego życia. A jeśli pomimo choroby przekazała dalej geny to jej stan nie jest taki ciężki na jaki wygląda. Chory osobnik by tego nie dokonał. Absolutnie nie bronie nikomu, białym, murzynom, chorym i innym posiadania dzieci i przekazywania genów. Bo teraz ma tutaj miejsce coś gorszego, dehumanizacja tej kobiety z powodu jej
@Zgrywajac_twardziela: Ja chociaż potrafię uargumentować swoje zdanie w odróżnieniu od ciebie. Posiadanie potomstwa ma wyższy cel, niż potrafisz to sobie wyobrazić. Zahaczając o ewolucję wiesz, że słychać dzwony, ale nie wiesz w jakim kościele i tym się różnimy.