Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wpis z memem o adamowiczu który osiągnął prawie 500 plusów? ( https://www.wykop.pl/wpis/59837541 ) dziś wiele kont które miało potężny ból dupy zostało zbanowanych albo usuniętych, w ramach przypomnienia sobie co jest adamowiczowe pozostanie adamowiczowe zachęcam wszystkich do zapoznania się jeszcze raz z tym wspaniałym wpisem.

#adamowicz #heheszki #gdansk #polityka #memy
magiol - Pamiętacie mój wpis z memem o adamowiczu który osiągnął prawie 500 plusów? (...

źródło: comment_1642188402nnzRseUkh9vBX2EztkzADU.jpg

Pobierz
  • 16
no rzeczywiście wyśmiewanie brutalnie zamordowanego - ubaw po pachy xD


@elf_pszeniczny: no rzeczywiście, wyśmiewanie katastrofy samolotu w której zginęło prawie 100 osób - ubaw po pachy xD

Inb4 - ALE PISIORY ZROBIŁY Z TEGO POLITYKĘ I SAMI TO OŚMIESZYLI!!1!11
PO próbowało robić politykę na trumnie Adamowicza, jego żona na jego zwłokach wjechała do Brukseli gdzie oszukuje ludzi (najpierw głosuje przeciw LGBT w Brukseli, a potem na twitterze płacze o prawa tęczowych
@magiol: ja zawsze mam bekę jak na wykopie wyśmiewa się moherów co tylko krzyczą jakie PO było złe, jaki Tusk był zły, a potem sami prawie płaczą jak ktoś śmie śmieć obrazić Plaćformę albo Rudego na wykopie, czy zrobić mema xD banda zaślepionych hipokrytów z mentalnością starej baby xD
dziś wiele kont które miało potężny ból dupy zostało zbanowanych albo usuniętych


@magiol: W tamtym wątku wypowiadały się dwie (2) osoby które są dziś zbanowane, jedna miała "ból dupy" zaś druga brała twoją stronę. Usuniętego konta wśród komentujących nie ma. Masz urojenia?