Wpis z mikrobloga

Czemu #lidl nie naprawi w kasach samoobsługowych problemu z jednorazówkami? Automat prosi o położenie towaru w miejsce pakowania ale w przypadku jednorazówki nie należy tego robić, bo wyskoczy błąd, że należy zabrać towar. To już trwa dobre miesiące. Biedronka poradziła sobie z tym od razu.
Uwielbiam fakt popularyzacji kas samoobsługowych w marketach i fast foodach. Funkcja kasjera/sprzedawcy była zupełnie bezużyteczna w takich miejscach.


@Sayong: W Auchan są zajebiste, ale te w lidlu to porażka, słabe wagi, miejsca do pakowania na jedną średnią torbę, a jak nie mieszczą ci się produkty to musisz upychać piramidę na metr w górę, bo przecież nie możesz wyjąć jednej torby i schować jej do kosza.
@Sayong u mnie w Lidlu jest spoko bo 6 kas samoobsługowych i zawsze jest dedykowany koleś do pomocy.

Z kolei w biedrze nie ma nikogo i jak chce kupić alkohol to muszę czekać parę minut aż jakiś kasjer zejdzie z kasy
@Sayong: Ich dostępność - kocham. Tylko że sklepy ograniczają przez to dostępną liczbę pracowników, co w efekcie nie podnosi wcale poziomu obsługi. Zachęcają nas do samoobsługowych nawet kiedy mam masę warzyw, bo jest tylko jedna taśma otwarta. Wtedy robię robotę za kasjera i nie mam z tego nic, bo robię to wolniej + jestem narażony na ryzyko zacięcia się kasy.
@Sayong: Już ktoś o tym wspomniał i potwierdzę - apka Carrefour i samemu kasujemy rzeczy, wrzucasz od razy sobie do torebki w wózku i jak jaśniepan idziesz do kasy gdzie skanowany jest kod z Twojego telefonu i płacisz (do tych kas nie ma kolejek).I tak zakupy trwają dłużej ale najczęściej dzielę się z lubą że ona skanuje a ja wrzucam do koszyka :) .Czasem jest potwierdzenie pojedynczych produktów przy kasie ale
no dobra weźmy drugi przykład: nauczyciel filozofii. Może dalej szkolić nauczycieli filozofii i gospodarka dzięki temu kwitnie. A ile naprodukuja...


@espu: no debil xD Filozofia pozwala na lepsze rozumienie świata i szybsze podejmowanie decyzji. W niektórych szkoła występuję taki przedmiot i jest zdecydowanie sensowniejszy od religii. To uniwersalna nauka, które znajduje zastosowanie wszędzie.
Poza tym mam obok tylko Biedronkę której nienawidzę więc wyboru dużego nie mam


@Alakecz: Spoko, rozumiem i nie krytykuję. Sam mam wybór to jestem cwany. ;) Swoją drogą, nie zgadzam się z Twoją argumentacją, też rozumiem, że z kradzieżami trzeba walczyć ale nie przez wkładanie wszystkich do jednego worka. Zgodziłbyś się gdyby przy wyjściu były rutynowe kontrole kieszeni?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no dobra weźmy drugi przykład: nauczyciel filozofii. Może dalej szkolić nauczycieli filozofii i gospodarka dzięki temu kwitnie. A ile naprodukuja...


@espu: no debil xD Filozofia pozwala na lepsze rozumienie świata i szybsze podejmowanie decyzji. W niektórych szkoła występuję taki przedmiot i jest zdecydowanie sensowniejszy od religii. To uniwersalna nauka, które znajduje zastosowanie wszędzie.

@SmakoszKotow: na kasie jednak najbardziej się przydają widać bo multum ludzi po filozofii tam ląduje