Wpis z mikrobloga

@cienki137: mogles sie ochajtac, nic tak nie laczy jak wspolny kredyt ¯_(ツ)_/¯

ludzie biorą kredyty bo chcą gdzieś mieszkać. W jakich bańkach wy żyjecie, że wam się wydaje, że wszyscy biorą kredyty i kupują mieszkania na jakieś gówno warte inwestycje.


@Amelinowy: juz chyba rok temu ponad 50% wszystkich mieszkan to byly zakupy inwestuycyjne i to roslo. A z tym rosly ceny dla zwyklych ludzi. osobiscie smiem twierdzic ze to byly
  • Odpowiedz
@badtek: Nie dojdzie do 10% xd żeby tylko stopy procentowe działały na inflacje to może, ale jest więcej działań które można podjąć by jej przeciwdziałać ;)
  • Odpowiedz
@mickpl: #!$%@? tutaj grillują te procenty w kredytach typowe anty pisowe plebsy. My żyjemy w czasach gdzie nie rozdaje się mieszkań za darmo jak za komuny. Ludzie chcą mieszkać na swoim to biorą kredo.
  • Odpowiedz
@fiman: A masz inteligencie stałe stopy w polsce? geniusze wykopu i ich poziom.
@mickpl: Banki to złodzieje, które zamiast dawać kredyty na stały procent, odwalają maniene. I pieprzenie jak to ludzie są winni, bo majac pracę, wzieli kredyt jedyny dostępny popełnili błąd bo chcieli mieć gdzie mieszkać. Śmieszy mnie też teksty ludzi którzy za gotówkę kupują mieszkanie dostając ją od rodziców lub kogoś (w 99%). Ja chce zmienić teraz kredyt
  • Odpowiedz
@cienki137: Życie na kredycie nie jest usłane różami kolego. Biorąc kredyt z kimś musisz być pewnym ze ta osoba jest godna zaufania, a nie pierwsza lepsza łapanka.
  • Odpowiedz
@Mathas: dlatego Mirku wziałem mieszkanie i kredyt na siebie, bo wiedziałem, że ta partia, niby wieloletnia partnerka, może jednak coś #!$%@?ć i niestety miałem jak najbardziej rację. ¯\_(ツ)_/¯ Jedyna dobra rzecz w tym wszystkim
  • Odpowiedz
@Kraciacho: tak #!$%@?, wszyscy są winni tylko nie biedni ludzie co brali kredo xD banki są winne, rząd jest winny, RPP jest winna ale biedny polak nie jest winny bo jego to wszyscy wokół oszukali xD
  • Odpowiedz