Wpis z mikrobloga

Żona na początku 2021 obrała sobie za cel, że w tym roku doprowadzi mnie do 1000 spustów i... wczoraj przed północą jej się to udało! Od początku ściągnęła sobie aplikacje i liczyła. Możecie nie wierzyć, możecie #!$%@?ć, że fake, ale tym postem chciałbym udowodnić Wam, że życie po ślubie może być zajebiste, a kobieta nie zmienia się w zimną sukę, której wszystko przeszkadza i ciągle boli głowa. Wszystko jest zajebiste, pod warunkiem, że traficie na tą jedyną :D Ja miałem farta, a żona to randka z Tindera ;) Także w 2022 roku życzymy Wam, żebyście trafili na swoje drugie połówki i cieszyli się sobą!

A teraz trochę ciekawostek:
- Podczas jednego spustu facet produkuje od 4 do 7 ml spermy. Biorąc średnią jest to 5,5ml spermy.
- 1000 spustów daje nam 5500ml - 5,5l spermy.
- Badania dowodzą, że sperma może poprawiać humor kobietom oraz w pewnym stopniu zastąpić leki antydepresyjne - żona mówi, że true ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Alergia na spermę dotyka około 12 procent populacji kobiet na całym świecie.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
ketraBik - Żona na początku 2021 obrała sobie za cel, że w tym roku doprowadzi mnie d...

źródło: comment_1641073075rp2AQp1j4H42qMsiIsqoit.jpg

Pobierz
  • 149
@goedenavond Jak mi się mogło chcieć? Mam po prostu świetną żonę! Oboje mamy bardzo wysokie libido. Zdarzały się dni, że nie pukaliśmy się w ogóle, ale potem nadrabialiśmy kilkoma w ciągu jednego dnia. Dni kiedy nie byliśmy razem? Takich dni u nas nie ma - w końcu to żona. Jakiegoś specjalnego parcia na ten licznik nie było - ot w ramach ciekawostki, ile razy w ciągu roku uprawiamy seks. A co z