Wpis z mikrobloga

  • 2976
Każdemu popierającemu nowe mandaty życzę żeby wpadł na panów w niebieskich czapkach zaraz jak wleci z terenu niezabudowanego do wsi gdzie psy dupami szczekają a jedyny dom to ten sołtysa 800m od drogi gdzie mamy ograniczenie do 40km/h.
Może wtedy dotrze do was że polskie drogi to absurd na absurdzie i policja zamiast pilnować ograniczeń w miejscach typu szkoła/przedszkole woli chować się po krzakach w miejscach gdzie można łatwo wyrobić miesięczną normę.
#motoryzacja
  • 250
  • Odpowiedz
@Atreyu: Nie, nie wjezdzam bo z daleka widzę znak teren zabudowany i zwalniam chocby była postawiona buda dla psa. Czego nie rozumiesz?

I tu Cię zdziwię właśnie przy szkole w Krakowie dostałem jedyny mandat za prędkość ( )
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@fajq W takim razie proszę zgadnij jakie na zdjęciu mamy ograniczenie prędkości. Ulica w mieście. Pas w obu kierunkach spokojnie zmieści na szerokość po dwa auta. Po prawo dwa domy mieszkalne i ulica dojazdowa do osiedla mieszkalnego po lewej to samo. Zaznaczam że jadąc w jedną stronę nie masz znaku ograniczenia prędkości.
K_eM1 - @fajq W takim razie proszę zgadnij jakie na zdjęciu mamy ograniczenie prędkoś...

źródło: comment_1641063102zSNXkf3EbLYrjrklGxnGwI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atreyu: Należy jeszcze wspomnieć o tym, że bagiety posługują się szuszarkami, które w znacznym stopniu mogą zakłamywać wynik pomiaru lub pobrać pomiar samochodu jadącego za nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu: Przepisy drogowe są naprawdę proste: Teren zabudowany? Jedziesz 50 chyba, że znaki stanowią inaczej, Jest znak stop? To się zatrzymujesz a nie zwalniasz. Jest zielona strzałka? To się zatrzymujesz a nie zwalniasz. Jest czerwone to #!$%@? stoisz a nie przejeżdżasz. Rogatka jest opuszczana? Nie wjeżdżasz na przejazd. Masz ograniczenie 80 km/h to jedziesz 80 a nie 100. Czego wy ludzie nie rozumiecie?
  • Odpowiedz
I tu Cię zdziwię właśnie przy szkole w Krakowie dostałem jedyny mandat za prędkość ( )


@fajq: nie wiem jak teraz bo od paru lat nie mieszkam, ale w granicach miasta raz jeden w życiu tylko spotkałem suszarkę na nowohuckiej

I dwa czy trzy razy nieoznakowanych
  • Odpowiedz
@fajq: jakby jeszcze oznakowanie było jak należy, a policja działała w celu poprawy bezpieczeństwa a nie bicia statystyk to miałbyś nawet rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy byłoby to bardzo proste
  • Odpowiedz
@Atreyu: Trochę niestety jest tak jak mówisz ale z drugiej strony te statystyki nie są nabija przez tych co jada przepisowo. Ja ich nie nabijam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Atreyu: Owszem nie ma człowieka co nie przekroczył prędkości ale wystarczy co parę sekund zerkać na prędkościomierz i jakoś się ta prędkość kontroluję.
  • Odpowiedz
@K_eM1: Na pewno nie jest to ulica którą możesz #!$%@?ć setkę jak pewnie nie jeden imbecyl by zrobił bo "panie władzo droga prosta aż się prosi żeby depnąć a w tym passacie to nie czuć prędkości".
  • Odpowiedz
@DarkZizi: patrzy się na drogę a nie zegary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że nikt nie ma problemu z utrzymaniem stałej prędkości, czy obrotów na danym biegu bez patrzenia na cyferblat

To nie to jest problemem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Atreyu: Czyli z lusterkami działa tak samo ?

Ale na poważnie, jak przekroczą niech płacą mi ich tam nie żal, może w końcu nauczą się jeździć i coś się poprawi Zobaczymy np za rok.
  • Odpowiedz
@Atreyu: ja pitolę jak wy jeździcie, że dostajecie 2-3 mandaty rocznie? Prawko mam od 12 lat, robię jakieś 3 tys miesięcznie i jedyny mandat jaki dostałem w życiu to nie zatrzymałem się na stopie na terenie budowy 5 lat temu. A nie jestem jakiś super w dupę przepisowy. A Wy płaczecie, że nie możecie teraz dostać kilku mandatów rocznie.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Wiesz o dziwo często suszą w Krakowie. Można ich spotkać na ruczaju przy makach, Na nowohuckiej przy estakadzie kuklińskiego, Na nowej hucie za placem centralnym, Na armii Krajowej, Na witosa przy trasie łagiewnickiej. Parę dni temu na Opolskiej był patrol z suszarką.
  • Odpowiedz
via Android
  • 31
@fajq ograniczenie prędkości do 30km/h. Dziękuję i pozdrawiam tego kto ustanawiał to ograniczenie ale pewnie dla was to jest normalne. Paaanie tutaj kiedyś chłop krowy przez drogę przeprowadzał i Heniu Kargulowy to ledwo co syrenką wyhamował...
  • Odpowiedz