Wpis z mikrobloga

Nigdy nie jeździłem ani na nartavh ani na snowboardzie. Chcialbym spróbować tego drugiego i z tego co sie oreintuje moge wypozyczyc sobie sprzet jednak co z ciuchami. Jakie must have musze sobie kupic sam i gdzie zeby bardzo nie plakac jesli mi nie siadzie?

#narty
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@delyr: tylko spodnie nieprzemakalne, resztę to normalne zimowe weźmiesz, chyba że nie masz kurtki zimowej czy coś
Gogle są popularne ale to nie jest żaden must have, tylko w śnieżycy można by tak ująć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@delyr: ja też ceny :) na desce często będziesz się przewracać, siedzieć na dupie, czyli muszą być bardziej nieprzemakalne cichy. Ogólnie na deskę są droższe. I ciężej się nauczyć jeździć. Jeździłeś choć na deskorolce? Wiesz którą nogę chcesz mieć z przodu? Masz stok z gondolą lub krzesełkami? Bo na samym wyciągu talerzykowym też się trudniej na desce jedzie niż nartach :) i dobrze ci piszą o kasku, na desce upadki są
@delyr ubierz się normalnie jak na zimny dzień i tyle, spodoba Ci się to sobie kupisz coś to nie jest lodowiec żeby nie wiadomo co musieć zabierać xd No i wiadomo deska dla kozaków narciarze to Janusze xd pozdro