Wpis z mikrobloga

@amperrowwer: Co za cebula xDDDD Chwalą się że mieli okazje by musieć pokazać paszport
Znając życie to ci sami będą się oburzać jak ktoś bez paszportu w jakiejś sytuacji jest na równi z nimi.
  • Odpowiedz
@amperrowwer: wasza wolność szury jest dla mnie nic nie warta odkąd sami się wysraliście na społeczeństwo i postanowiliście się nie tylko nie szczepić ale też mącić innym ludziom w głowach.

Jesteście bezpośrednio odpowiedzialni za zgony.
  • Odpowiedz
@stefan_banach: Wolę by covid był traktowany jako typowa choroba sezonowa zamiast siania paniki i segregowania ludzi. Ba, teraz już nawet szczepionki są segregowane na lepsze i gorsze, bo jako że szczepiłem się johnsonem to mój paszport polsatu jest ważny krócej w niektórych krajach a niedługo już w ogóle nie będzie uznawany w np. Austrii xDDDD
  • Odpowiedz
Tak, tak a Żydzi roznosili Tyfus.


@KasandrycznyMuminek: przestańcie się cały czas porównywać do żydów xD i robić z siebie ofiary. Niezaszczepienie się to jest wasz wybór i wasza ignorancja.

+ oczywiście że się nie szczepiąc roznosicie to gówno. Gdyby tak nie było to w krajach w których jest największy odsetek szczepień nie byłoby gwałtownego spadku zgonów.
  • Odpowiedz