Wpis z mikrobloga

@amperrowwer: ale jak w urzędzie będzie coś niezrozumiałego, trudnego albo urzędnik będzie się czepiał byle czego gdy będą chcieć coś załatwić to hurr durr państwo opresyjne, skandal i inne takie hasła xD idioci.
@PeterGosling wasza wolność szury jest dla mnie nic nie warta odkąd sami się wysraliście na społeczeństwo i postanowiliście się nie tylko nie szczepić ale też mącić innym ludziom w głowach.

Odpowiedz mi na jedno pytanie: dzisiaj każdy kraj może wprowadzić lockdown z dnia na dzień. Pozamykać praktycznie wszystko. Wprowadzić zakaz zgrupowań, przemieszczania, itp. to co stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzić obowiązek szczepienia na covid? Czemu żaden kraj nie powie jasno: obywatele, macie
@malyalewarjat i teraz powiedz kto Cie bardziej kontroluje..... jakis debil z Polski bo masz miec zaświadczenie o szczepieniu czy google i fb razem wziete przez Twoj telefon, komputer etc. i wszystko co robisz.... hipokryzja tak duża że brakuje słów.....
@KasandrycznyMuminek: ... 4 osoby zmarły mając wirusa, gdzie znałem bezpośrednio ich dzieci. W każdym z tych przypadków, "przeziębieni" ludzie lądowali pod respiratorem, bez chorób współtowarzyszących. Nie udało się ich uratować.