Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jeżeli ktokolwiek ma ochotę podpisać się pod tym zdjęciem lub którymkolwiek z obecnych na nich reprezentantów gówna (?) (polityki nie napiszę gdyż byłaby to obraza dla polityków nawet tych najbardziej zeszmaconych) to najpierw powinien odczekać 5 lat aż trochę dorośnie, potem #!$%@?ć głową w łeb, a następnie pojechać zobaczyć Oświęcim. Można nie przyjmować szczepień, można być ich przeciwnikiem, ale można być przy tym po prostu wątpiącym czy bojącym się człowiekiem, a nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boskakaratralalala: jako jedyna partia ma odwagę walczyć z odradzającym się nazizmem. To jednocześnie wspaniałe uczczenie ofiar holokaustu. Myślę że każdy z tych ludzi którzy zginęli w Auschwitz nie chcieli by historia znów się powtórzyła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: no to nie bardzo, bo napis mówi tylko Szczepionki = wolność. Nie widzę tu żadnych związków z obozami, ani jeśli chodzi o szczepionki ani o wolność. Jedyna wspólna rzecz, to język. Ale prawaki mają uczulenie na niemiecki, ale wypłata w rublu już im nie przeszkadza ( )
  • Odpowiedz
Nie widzę tu żadnych związków z obozami


@r333m4k444: o, i to jest stwierdzenie klucz. To, że czegoś nie widzisz nie znaczy, że tego tam nie ma.

Pozdrawiam.

P.S. Nie jestem ani prawakiem, ani lewakiem więc nie ruszają mnie twoje dziecinne docinki.
  • Odpowiedz