Wpis z mikrobloga

Lubuskie i zachodniopomorskie dołączyło do zabawy. Zapytałem Anona z auta co to za akcja i kto ją organizuję ale sam niestety niewiele wie. Pochwalił się tylko, że dostał zlecenia to jeździ. Tylko wkurzają go latające cegły. Podziękowałem, ucałowałem w czółko i odjechał. Bohater ()

#heheszki #bekazpisu #gownowpis
Pobierz ChadMessiah - Lubuskie i zachodniopomorskie dołączyło do zabawy. Zapytałem Anona z au...
źródło: comment_1639208241QtabUV3A04BoCh70ZdDXpD.jpg
  • 79
@Michaelo_proteino: Jakie to ma znaczenie, skoro cała akcja jest tak bezdennie głupia i bezcelowa?

Najlepiej nie robić nic


Lepiej nie robić nic, niż wydawać pieniądze na coś nic nie dającego oprócz irytowania wyborców danej partii. Libki, przedstawcie jakiś ciekawy program naprawy. Chodzi mi o realny program poprawy sytuacji w Polsce. Macie coś oprócz "nie być PiS a potem się pomyśli"? Nadal nie rozumiecie, że PiS wygrywa głównie dzięki mierności opozycji?
@Phyrexia: Darcie ryja na ulicach Warszawy też niczego nie zmieniło, ale ludzie solidaryzowali się i walczyli z wspólnym wrogiem. I mimo, że stoimy po tej samej stronie barykady to jednak #!$%@? się o nie wiadomo co? Tak, nie ma dobrej opozycji i pewnie jeszcze długo nie będzie i co ja jako handlowiec mam z tym zrobić?

Dlatego jak widzę takie akcje to wspieram i rozpowszechniam z nadzieją, że kiedyś może coś
Potem zdziwienie, że PiS wygrywa wybory z taką opozycją.


@Phyrexia: Na miejscu opozycji dobrze bym sie zastanowił czy chcą przejmować stery okrętu ktory idzie na kurs kolizjny. Z uwagi na to, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z długofalowych efektów decyzji PiS-u winny będzie ten kto aktualnie rządzi, a nie ten kto podejmował zle decyzje w poprzednich kadencjach.

Najlepsze co może zrobić opozycja moim zdaniem to łatać buble w ustawach,
@ChadMessiah: W sumie ciśnięcie pisowi po gospodarce jest ciężkie, bo koronawirus uderzył w każdą gospodarkę na świecie. Fakt niektóre zniosły to lepiej. Ale to zwykle bogatsze gospodarki, które mają rezerwy finansowe.

Czy gdyby rządziła inna partia, to koronawirus nie uderzyłby w polską gospodarkę? Czy mamy jakiegoś genialnego polityka, który poradziłby sobie bez lockdownów? Albo z lockdownami uniknąłby skutków gospodarczych?

W dyskusji jedzie się po gospodarce, jakby to były normalne lata, bez