Wpis z mikrobloga

Lubuskie i zachodniopomorskie dołączyło do zabawy. Zapytałem Anona z auta co to za akcja i kto ją organizuję ale sam niestety niewiele wie. Pochwalił się tylko, że dostał zlecenia to jeździ. Tylko wkurzają go latające cegły. Podziękowałem, ucałowałem w czółko i odjechał. Bohater ()

#heheszki #bekazpisu #gownowpis
źródło: comment_1639208241QtabUV3A04BoCh70ZdDXpD.jpg
  • 79
A ja mam takie pytanie. może głupie, może mądre, nie wiem :P Czy PIS rządzi w innych krajach UE bo tam tez drożyzna jest :D


@MehowM: Hola hola, w krajach zachodniej Europy inflacja jest na zauważalnie niższym poziomie.
Na dodatek podczas ostatniego wielkiego kryzysu ekonomicznego byliśmy przykładem rozsądnego zarządzania dzięki czemu wyszliśmy z niego suchą stopą.
Ale wtedy u sterów nie było PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Libki, przedstawcie jakiś ciekawy program naprawy.


@Phyrexia: Nie jestem libkiem, ale program mam:

- #!$%@? finansowanie związków wyznaniowych - wszelkie, ani dopłat do emerytur, ani pensji dla katechetów, ani dopłat do niczego,
- podatkujemy związki wyznaniowe - #!$%@? kataster i fiskalizacja wszelkich posług,
- likwidujemy janosikowe na gminach - #!$%@?, jest 2021 rok, jak od 1989 nie powstało w jakiejś gminie nic wartościowego i jest niesamodzielna to już nic tam nie
@ChadMessiah: jak dla mnie slaba forma, bo mi sie kojarzy z prosta propaganda, czyli tym co robi sam tvpis i zawsze wtedy od razu czlowiek czuje wewnetrzny bunt. 100x lepiej byloby jak w lodzi w stylu 'nowy lad zapewni 88% podwyzki pradu' itd, a nie takie mialkie haselka
@ediz4
Jak wszystko? Chcesz mi powiedzieć że socjalistyczna polityka PiSu nie ma wpływu na ceny? I tak, PO robiło dobrze Niemcom. Byłem nawet przekonany że ich rządy to najgorsze co spotkało ten kraj, ale PiS zawiesił poprzeczkę tak wysoko, że tęsknię za poprzednim rządem. Co nie zmienia faktu że również nimi gardzę.
Generalnie to pierwsza sprawa jest cena paliwa. Kiedy podczas pierwszego lockdownu paliwo na Orlenie LPG kosztowało 2,10 na Tesco było po 1,50. Podobna różnica była z resztą paliw. Do tego jeszcze się szczycili na bilbordach jakie to na Orlenie tanie paliwo. Prawda jest taka, że Orlen ma zarabiać na państwo,a my mimo tych powalonych vatow, sratów i innych dodatków do cen paliwa płacimy jeszcze duży haracz za litr...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia: Tak xd bo wyborcy PiS czytają programy wyborcze partii albo jakiekolwiek plany naprawcze. Myśl #!$%@? myśl, do nich jedyne co może przemówić to prosty, prymitywny język typu "Tusk to złodziej" A dlaczego? To już żaden Ci nie powie, ale Tusk złodziejem jest do dziś nawet jak nie rządzi, a ceny w sklepach to jego wina bo dalej mąci