Wpis z mikrobloga

@Wormditt: > Statyczna grafika imitująca screenshot z gry, stworzona i opublikowana przez wydawcę lub dewelopera w celach promocyjnych. Zazwyczaj zaprezentowana na niej jakość oprawy graficznej znacząco przewyższa to, co gracze otrzymują w finalnym produkcie. Sam termin bullshot pochodzi natomiast od kombinacji słów bullshit (ang. bzdura) i screenshot (ang. zrzut ekranu).

Źródło: https://www.gry-online.pl/slownik-gracza-pojecie.asp?ID=378
@Wormditt zobacz na gry z ostatniego roku, jakie crapy wychodza. Gra sie musi sprzedacz wiec robiona jest z mysla o ludziach co maja jeszcze gtx 1070/1080, bo nowych kart po prostu nie ma.
Screen bardzo ladny. Rowniez czekam na te gre bardzo mocno. Ale ze wzgledu na patologie z kartami graficznymi oraz tym co dostajemy od wydawcow gier AAA jestem bardzo ostrozny z takimi materialami
@ofiaralosu: dzięki za obvious info XD

poza tym bardziej mi chodziło o styl graficzny i klimat, a na przybliżeniu już nie wygląda to tak wspaniale

robiona jest z mysla o ludziach co maja jeszcze gtx 1070/1080, bo nowych kart po prostu nie ma.


@Averk: no tak bo nie istnieje coś takiego jak ustawienia graficzne, przecież to jest screen w rozdzielczości UHD i zapewne maksymalne detale
@Wormditt wiele gier przy ultra wyglada super. Ale nie wiemy #!$%@? na podstawie tego screena jak te ulra zachowywwc sie bedzie przy dynamicznej akcji, ktora moze w tego typu gier wystepowac bardzo czesto.
Kolejna sprawa wymagania ultra to juz pewnie jakis rtx 3080/3090.
Ja sie z toba klocic nie chce, ale po prostu wiem ze ta gra nie bedzie tak wygladac i koniec.
Chcesz wierzyc w to ze tak bedzie. Ok w
@Averk: nie wierzę w kwietniową premierę, GSC nigdy nie dotrzymywało terminów, a teraz takie czasy że każdy premiery przekłada. Chociaż na Ukrainie pewnie inaczej się pracuje i może nie mają takich ograniczeń jak na zachodzie
@Wormditt aha no to moze licza sie z poslizgnieciem o te kilka miesiecy, ja ogolnie nie lubie grac w gry ostro po premierze, wole pograc po czasie, az wejda nowe aktualizacje i cena spadnie :)
@Wormditt W kwietniu wypada rocznica katastrofy w Czarnobylu dlatego taki termin premiery wybrali. Gra jest w produkcji od kilku lat (W połowie 2018 roku pojawiła się zapowiedź) więc powinni się wyrobić.
@Wormditt Nie chcę rozczarować dalej ale nawet pierwszy Gameplay może odbiegać dość od finalnej wersji. Tutaj przykład Wiedźmina 3 gameplay z targów w porównaniu do tego co wyszło. Tylko czy finalny Wiedźmin wyglądał źle?