Wpis z mikrobloga

@ultrasonic: nie kupuję standardowych pre-orderów bo nie widzę w tym sensu, mowa o wydaniu kolekcjonerskim którego może nie być w dniu premiery i później. Gdzie tutaj patologia? Bo chcę figurkę za kilkaset złotych która nie jest dostępna w sprzedaży oddzielnie? XD
  • Odpowiedz
@Wormditt: Jak to się dzieje że ludzie cały czas łykają takie materiały promocyjne.
Przecież widać na pierwszy rzut oka że nie jest to screen rozgrywki a W NAJLEPSZYM RAZIE coś zrobione w photo modzie, baaaardo podrasowane.
Branża powinna nauczyć was już daaaawno temu, że nie ufa się niczemu co nie jest rozgrywką wypuszczoną na góra 2 tygodnie przed premierą.
  • Odpowiedz
@Geldon: no spoko, tylko to nie jest zachodni producent. Przypominam, że screeny od również ukraińskiego 4A Games w sprawie gry Metro: Exodus wyglądały jak bullshoty a gra w rzeczywistości wyglądała jak na obrazkach. Tutaj masz podobny poziom grafiki tylko w open world.
  • Odpowiedz
@Wormditt: jeśli będzie wyglądać jak na screenach to będzie to najładniejsza gra w historii, ale jak dla mnie to nawet nie musi, wystarczy że będzie trzymać poziom graficzny Metro Exodus, które już wyglądało fenomenalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ogólnie to jaram się jak ch*j, S.T.A.L.K.E.R. to moja ulubiona seria ever razem z Mass Effect więc mam nadzieję, że dożyję premiery xD
  • Odpowiedz
@Wormditt: Typie ja niczego nie argumentowałem xDD Napisałem tylko co jest na dodanym zdjęciu oraz opinię że ludzie tacy jak Ty (jarający się rzeczami przed jakąkolwiek recenzją) nigdy się nie nauczą.
Wyśmiałem tylko twój argument o tym że nie jest to zachodni twórca, więc o jakim moim argumencie piszesz? Czy po prostu przekleiłeś jakiś swój komentarz którym próbujesz kończyć dyskusje?
  • Odpowiedz
@Geldon: no nie wiem, starasz się wmówić że coś łykam, a ja w tych screenach nie widzę nic rewelacyjnego, bo taki poziom grafiki był już w Metro Exodus tylko w mniejszej skali (bo technologia była przystosowana do dysków HDD), a osobiście chwalę na tym screenie klimat i styl graficzny. Poza tym to jest nowy silnik UE5 - zapraszam do zapoznania się co on potrafi i jak w czasie rzeczywistym "optymalizuje geometrię"
Wormditt - @Geldon: no nie wiem, starasz się wmówić że coś łykam, a ja w tych screena...
  • Odpowiedz
@Chareq: to nieźle się połasiłeś, ja z opóźnieniem i z płatnością za pobraniem (czyli nawet nie wiem czy mi wyślą XD) dorwałem kolekcjonerską. Ta lampa z edycji Ultimate wygląda spoko na renderze, ale wydaje mi się ze może być szmelcem na żywo
  • Odpowiedz