Wpis z mikrobloga

@Isra: Możliwe, chociaż myśle że psycholodzy mają w sobie więcej uczciwości i odpowiedzialności niż przeciętny lekarzyk ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Mete: Z tego co kojarzę przy zawodowych kategoriach są testy psychologiczne i to nawet okresowe, dla kat B ich nie ma/nie są stosowane.
Możliwe, chociaż myśle że psycholodzy mają w sobie więcej uczciwości i odpowiedzialności niż przeciętny lekarzyk


@DartNorbe: a czym różni się przeciętny psycholog od przeciętnego lekarza? Człowiek jak człowiek.

chciałbym by złodzieje w gabinetach poważnie traktowali swoją pracę.


@DartNorbe: w ogóle to post w stylu zróbcie coś, ale nie wiadomo co. Skąd na przykład weźmiesz tylu dodatkowych lekarzy?
badania psychologiczne i testy na szybkość reakcji


@Mete: to na zawodowego. Zwykłe badanie na prawko wygląda tak, że lekarz pokazuje ci tablicę z cyferkami i pyta czy widzisz. Jak widzisz to 200 zł i do widzenia, jak nie widzisz to skierowanie do okulisty, 200 zł i do widzenia.

Patrząc na to, że w Polsce jest teraz bardzo trudno zdać egzamin, samochody z roku na rok są coraz bezpieczniejsze, a sytuacja na
@Mete: na zawodowego kierowcę tak może być, mój ojciec musiał robić psychotesty, czasy reakcji i inne takie, bo bardzo długie trasy czasem robi autem.

A ja na prawo jazdy wszedłem, przeczytałem literki z tablicy (połowę z nich źle, i wtedy dowiedzialem sie se mam aatygmatymXD), a i tak mi papierek rzucił.
@DartNorbe: pracuje jako psycholog transportu, zdarzają się ludzie, którzy nie powinni dostać uprawnień, zdarzają się tacy, którym daje się uprawnienia z ograniczeniem czasowym, np. na rok ze względu na gorsze wyniki. Czy powinny być testy na kierowców ogólnie? Możliwe ale osobiście uważam, że psychotesty powinni wykonywać ludzie po 50 roku życia oraz po wylewach, udarach itp bez względu na wiek.