Wpis z mikrobloga

Praca 3 zmianowa to najbardziej #!$%@? wymiar pracy jaki jest mi znany, jak wam ktoś ów proponuje to radzę się nie oglądać tylko #!$%@?ć gdzie pieprz rośnie.

Pracuję od 3 tygodni, wiecznie niewyspana, z bolącymi mięśniami, #!$%@?ącą głową i trudnościami w zaśnięciu + płytki sen i potrafię się obudzić w środku nocy i potem w ogóle nie zasnąć. Czekam do 12 na leki nasenne i na samą myśl mnie bierze #!$%@?, że tak długo.

+ #!$%@? domownicy wyznający zasadę "Ja To W TwOiM WiEkU RzAdNYcH TaBlEtEk NiE BrAłAm" i "No AlE JaK To NiE, PrAcOwAć MuSiSz" (ów osoba nigdy w życiu nie #!$%@?ła na 3 zmiany) więc już w ogóle, wracasz z pracy i się znowu #!$%@? na mentalną biedę.

Ludzie pracujący tak od wielu lat albo są zdesperowani, albo k00rwa nie wiem. Wytrwam 3 miechy i nie ma ch00ja żebym odnowiła umowę, elo.

#pracbaza #kolchoz #zalesie
  • 164
@miltem: lotnictwo here. Po 4 latach pracy w ten sposób stałem się wrakiem człowieka, codziennie inna strefa czasowa, codziennie niewyspany, zegar biologiczny kompletnie rozregulowany. Zmieniłem pracę, 7-15:30 codziennie i odżyłem. Nawet czuję się zdrowszy.
@Roflcopter112: Tez tak pracowałam na początku swojej zawodowej ,,kariery”. Dla mnie najgorsze zawsze były nocki. Mój organizm nie umiał sobie z nimi poradzić. Ogólnie nie wspominam dobrze tego okresu. Dodatkowo praca za granica, z dała od rodziny.
@Wappyn: 2 lata jako junior RoR i robiłeś 30h przed urlopem żeby nadgonić? Człowieku znajdź normalną firmę, a nie #!$%@? głupoty i dajesz się ruchać bez masła.
kilka lat temu dostałem propozycję pracy w godzinach np.
poniedziałek 7-19, środa 7-19, piątek 7-19, niedziela 7-19, a kolejny tydzień 19-7 itd.
jak nazywa się taki system pracy? Pytam, bo propozycji nie przyjąłem xD
@Roflcopter112: moja pierwsza "normalna" praca po obronie inżyniera (nie jakieś staże na kiju) to była praca jako inżynier produkcji/technolog na 3 zmiany w fabryce. Gówno straszne a człowiek myślał, że złapał Pana Boga za nogi. Skończyło się, że uciekłem w bycie konstruktorem chociaż hajs mniejszy ale praca od 7 do 15 i szykuje się hybrydowy system pracy.