Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #seks #ciaza #kobiety

Mirki, jak radzicie sobie z nagłym brakiem seksu kiedy żona zajdzie w ciążę. Jesteśmy kilka miesięcy po ślubie, te kilka miesięcy to był najlepszy okres w moim życiu jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, żony nigdy nie "bolała głowa" i miała bardzo często ochotę, nie tylko w nocy ale też w dzień, często w niespodziewanych momentach, praktycznie nie pamiętam żebym musiał się o to kiedykolwiek prosić a wręcz przeciwnie ona czasem budziła mnie w środku nocy bo jej się zachciało. Stwierdziliśmy że nie będziemy jakoś bardzo starać się o dziecko ale też nie będziemy bardzo uważać z zabezpieczaniem się skoro możemy sobie już pozwolić na bąbelka (jest dom, praca itp). No i na wpadkę długo nie musieliśmy czekać, oboje jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi ale odkąd się dowiedziała to praktycznie od tego momentu nagle całkowicie przeszła jej ochota na seks, na początku rozumiem jakieś mdłości itp. ale potem też ciągle a to ból głowy, a to spać się chce bo do pracy rano, a to nie ma nastroju, rozmowy w łóżku od razu schodzą na sprawy niezachęcające w stylu dziecko, rodzina. Czy wy też tak mieliście? Czy to kiedyś minie czy już do końca życia będzie stereotypowy ból głowy wieczorem? Żebyście nie mówili że przesadzam, jest już w 4. miesiącu a odkąd się dowiedziała uprawialiśmy seks może z 2 razy i to tylko dlatego że ja bardzo nalegałem, wcześniej minimum 5 razy w tygodniu a czasem i 10.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a5f2a9596226000a578882
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 74
@AnonimoweMirkoWyznania:

nie będziemy bardzo uważać z zabezpieczaniem się skoro możemy sobie już pozwolić na bąbelka (jest dom, praca itp). No i na wpadkę długo nie musieliśmy czekać

Wpadka, jak nic.

Pewnie bajt, ale tak - kobieta w ciąży moze nie mieć ochoty na seks z wielu powodów, więc jako przyszły ojciec i jej wsparcie powinieneś to uszanować. Seksu będzie prawdopodobnie znacznie mniej przez dłuższy czas, bo wchodzicie w nowa rolę. Pogódź
Twoja rola się skończyła w momencie zapłodnienia. Pod koniec ciąży może się to na chwilę zmienić, bo wtedy jest łatwiejszy poród ale później znów będzie posucha, bo połóg, ciągłe zmęczenie, zmniejszone libido, itd., itp. Jak żonie wejdzie dziecko za mocno to i kilka lat możesz tak mieć. Co poruchałeś to Twoje a teraz czas na zapewnienie bytu żonie i dziecku
@AnonimoweMirkoWyznania: ja w ciąży raczej miałąm ochotę ale ja ciążę znosiłąm barzo dobrze.
Czasami miałam kiepskie dni i wiem, ze niektóre kobiety czują sie fatalnie przez większosć ciąży.

Powinieneś uszanować, że źle sie czuje i dać jej spokój lub porozmawiać, że Tobie sex jest bardzo potrzebny i by sama inicjowała jak się czuje lepiej.
Niestety żaden facet nie zrozumie jakie to uczucie jak coś w Tobie rośnie i jak codziennie czujesz