Wpis z mikrobloga

@bajceps: mirku przepraszam ale pitolisz, tutaj chodzi o treść (powinno zresztą wszędzie tak być, ponad 10 lat temu tu też JESZCZE tak było...). Z właściwie każdego linku @imlmpe można zrobić osobne znalezisko, ale mimo to mireczek nie szuka atencji tylko wrzuca jedne z najbardziej wartościowych (i baardzo #!$%@? ciekawych) informacji na tym szambie zarządzanym przez ludzi, którzy cycki w zbożu pokazują dla atencji a jak już ją mają, to eksterminują wszytkich
print("no") if x > 42 else print("yes") if x == 42 else print("maybe")
f = exec("def f(x):\n return 'hello '+ x")
nie chciałbym spotkać czegoś takiego w pracy
@Lazar0v: to już nie można wyrazić swojej opinii? nie widzę, żeby był jakiś chamski w tym
Nie powiedziałbym oczywiście, że odechciewa się czytać, bo treść się broni sama, ale dlaczego nie poprawiać już dobrego produktu? Wystarczy dać diva dla całości i szerokość np 1200px, co by poprawiło już czytanie na dużych ekranach, dać jakąś lekką przerwe miedzy linijkami, ewentualnie font.
@Lazar0v: lol, ok, róbmy brzydko, bo LICZY SIĘ TREŚĆ

Stronka rzeczywiście jest mało czytelna, jak można poprawić, to czemu tego nie zrobić? Można zrobić stronę, która wygląda ładnie i jednocześnie jest lekka.
"mireczek nie szuka atencji "

@Lazar0v: Za to bierze kasę za linki sponsorowane oraz od Patronów. Może i ma do tego prawo. Zerknij sobie na to zestawienie i na link np.24 . Jak ktoś na Ciebie kredyt weźmie albo np. dzieciaka do szpitala nie przyjmą, bo nie będzie im system działał to pamiętaj że OP-owi też zbytnio na naszym codziennym bezpieczeństwie nie zależy.
Za literówki przepraszam. Zmęczenie dało się we znaki i nie przyłożyłem się do korekty.

Co do wyglądu, to muszę nad tym popracować. Aktualnie nie jest to typowa "strona", a zwykła wklejona treść maila. To formatowanie przeznaczone było do czytania w czytnikach maili oraz na smartfonach, więc faktycznie nie wygląda super na monitorze wielkości ekranu z sali kinowej. Pójdzie do poprawy.
Zerknij sobie na to zestawienie i na link np.24 . Jak ktoś na Ciebie kredyt weźmie albo np. dzieciaka do szpitala nie przyjmą, bo nie będzie im system działał to pamiętaj że OP-owi też zbytnio na naszym codziennym bezpieczeństwie nie zależy.


@gl4ss: op jest specjalistą z dziedziny security i zawodowo, po kilkanaście godzin tygodniowo uczy ludzi metodyki włamań na strony WWW. Uczy nie po to, aby Twoje dziecko nie dostało się
Stary cytat: "Osobę będącą ignorantem we wszystkich dziedzinach oprócz jednej nazywa się specjalistą".

@imlmpe: I 3 lata temu wsparliśmy ja i OP zrzutkę Pani Marzeny na siepomaga. Jak przejrzy PM-y z tego okresu to będzie miał dowód że to zrobiłem.
Ja nie mówię że zależy OP-owi lub nie na życiu ludzi tylko że ma, według mnie, określoną cenę. Uważam że dodatkowe udostępnienie linku o sql injection zmniejszy szanse na udany atak