Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Pytanie z #mechanikasamochodowa a szczególnie #opelastra #opelcorsa #opel
Czy jest możliwe żeby mechanik zamontował do Astry pompę paliwa z Corsy? Mam auto w spadku po teściu i tam kiedyś mechanik wymieniał pompę paliwa. Od tego czasu wskaźnik nie pokazuje dokładnej ilości paliwa. Jeśli zatankuje to wskazuje 3/4 baku.
Albo zakładając uszkodził pływak albo założył inną pompę. Mechanik jak się okazało to dziad i łach. Już prawie nie ma klientów bo tak partaczył roboty. Nic dziwnego jeżeli by założył pompę nawet z kombajnu John Deere.
kupczyk - Pytanie z #mechanikasamochodowa a szczególnie #opelastra #opelcorsa #opel
C...

źródło: comment_1637751598MmQ9SfZCVGGy5mHvFjj9lb.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skowron21: no właśnie nie wiem co wymodził. Problem pojawił się po jego "naprawie".
Pozostaje tylko wyjąć i zobaczyć co tam siedzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tylko_noc: no nie ma. Pomyślałem że ktoś zakładał pompę z Corsy do Astry lub słyszał o takim przypadku. Lub sam uszkodził pływak przy wymianie.
  • Odpowiedz
@kupczyk: ale w czym jest problem? ludzie zakladaja customowe wklady do kosza... to nie jest Falcon 1
ma miec wydajnosc i cisnienie

ba, np. drzwi w Chev Trax sa identyczne jak w Oplu Mokka, tylko roznia sie naklejka na slupku drzwi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tylko_noc: problem w tym, że nie wiadomo ile paliwa w baku. Trzeba jeździć wg km a nie wskaźnika. Na mieście to nie problem ale w trasie może już być. Jadąc od Łodzi na południe nie tak prosto zatankować. Rezerwa się zaświeca i ile jest paliwa w baku? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz