Wpis z mikrobloga

Kurde chłopaki kupiłem w sobote alfę romeo 159 sedanik 1.9jtdm 150 konia jakiś mirek mi nawet doradzał to auto i #!$%@?… Nie ma miny, byłem na diagnostyce i u mojego mechanika wszystko sprawdziłem wyszła tylko jakaś guma za 15zł XDD nowe aku opony, wiadomo olej plus filtry, jakaś głupota z obsługą komputera pokładowego także wkład na start żaden. Bałem się tego zawieszenia i rudej dlatego jechałem do domu zesrany bo nie miałem go jak obejrzeć od spodu ale kamień z serca fajne auto daje frajde z jazdy. Z volvo rocznik 1994 na alfę rocznik 2011 jest ogromny skok wam powiem. Przeżywam to auto jak jakieś ferrari ale #!$%@?. Pozdro dla mirka który mi to polecił bo pojechałem oglądać to auto przez niego XDDD #motoryzacja #samochody
Pobierz jadaszekk - Kurde chłopaki kupiłem w sobote alfę romeo 159 sedanik 1.9jtdm 150 konia ...
źródło: comment_1637699973nfmXvFVnpbMiUbw8pAVnVB.jpg
  • 87
@jadaszekk: w 2011 był 1.9? Moim zdaniem do 2010 maks go klepali :p A żeby poszukać rudej to wystarczy wsadzić łapę za nadkole z tyłu i zmacać progi, ew. od spodu wsadzić śrubokręt. Ale taka młoda nie powinna tam być zeżarta, chyba że byłaby w Ti (nakładki działają jak szklarnia, polecam xD).
Przeżywam to auto jak jakieś ferrari ale #!$%@?.


@jadaszekk: Podświetlenie zegarów nocą to protip. ()

Gratulacje Mireczku. Sam mam AR 159 SW TI 2.0 od kilku lat i dalej jak do niej wsiadam mam niesamowitą frajdę. Może i to tylko 170 KM, ale aż chce się jeździć po eskach i autostradach. Uwielbiam ten samochód. ( ʖ̯)

Elo posiadacze 159 - pytanko mam:
Wygodne fotele sa w tym aucie? Zakres regulacji?
Jak z wyciszeniem?
Prowadzenie? Przód pluzy czy niet?
Mysle i czymś wygodnym w traski - 1.9 spoko tylko moze byc letko slaby, ew chips albo TBi + chips.
żeby tak chociaż 1.75 tbi który se kupił to nie, ech


@Pangia: Za 1.75 tbi to trzeba dać ze 1,5 - 2 razy tyle co za 1.9jtd. Wiem bo sprowadzałem dla siebie.

kolego, jak jest coś wystawione z tym silnikiem i nie jest totalnym szrotem, to znika szybciej niż zdążyć odświeżyć ogłoszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kauabang: Poważnie tak się dobrze sprzedają?
Wygodne fotele sa w tym aucie? Zakres regulacji?

Jak z wyciszeniem?

Prowadzenie? Przód pluzy czy niet?

Mysle i czymś wygodnym w traski - 1.9 spoko tylko moze byc letko slaby, ew chips albo TBi + chips.


@sopelowski: Fotele są różne. Często spotykane czarne ze sztucznej skóry nie trzymają w zakrętach.
W mojej "półskóry" z boczkami i pełną regulacją manualną, trzymają bardzo dobrze ale gorzej się wsiada i wysiada.
Jakoś supercicho nie