Wpis z mikrobloga

Kurde chłopaki kupiłem w sobote alfę romeo 159 sedanik 1.9jtdm 150 konia jakiś mirek mi nawet doradzał to auto i #!$%@?… Nie ma miny, byłem na diagnostyce i u mojego mechanika wszystko sprawdziłem wyszła tylko jakaś guma za 15zł XDD nowe aku opony, wiadomo olej plus filtry, jakaś głupota z obsługą komputera pokładowego także wkład na start żaden. Bałem się tego zawieszenia i rudej dlatego jechałem do domu zesrany bo nie miałem go jak obejrzeć od spodu ale kamień z serca fajne auto daje frajde z jazdy. Z volvo rocznik 1994 na alfę rocznik 2011 jest ogromny skok wam powiem. Przeżywam to auto jak jakieś ferrari ale #!$%@?. Pozdro dla mirka który mi to polecił bo pojechałem oglądać to auto przez niego XDDD #motoryzacja #samochody
Pobierz jadaszekk - Kurde chłopaki kupiłem w sobote alfę romeo 159 sedanik 1.9jtdm 150 konia ...
źródło: comment_1637699973nfmXvFVnpbMiUbw8pAVnVB.jpg
  • 87
@jadaszekk mirku, gratuluję. Kupiłeś świetny samochód, którego look się wogole nie starzeje. Myślę, że na jednej Alfie się nie skończy. Zyczę Ci giuli
@jadaszekk: fajna 159, też taką miałem :) Sprawdź klapki wirowe, jak są to usuń. EGR nie do usunięcia tylko do zaślepienia, wtedy się nagrzewa normalnie a nie zasyfia silnika. Szpilki kolektora wydechowego też do sprawdzenia. I chyba tyle, jeździć, nie obserwować :)
@jadaszekk ale wiesz, że po kupnie rozrząd też się wymienia profilaktycznie, jeżeli sprzedający nie potrafi udowodnić, że ten rozrząd był zmieniany i jeszcze polata? Tak tylko pisze, żebyś się nie zdziwił jak ci jebnie w krótkim czasie