Wpis z mikrobloga

Kurde chłopaki kupiłem w sobote alfę romeo 159 sedanik 1.9jtdm 150 konia jakiś mirek mi nawet doradzał to auto i #!$%@?… Nie ma miny, byłem na diagnostyce i u mojego mechanika wszystko sprawdziłem wyszła tylko jakaś guma za 15zł XDD nowe aku opony, wiadomo olej plus filtry, jakaś głupota z obsługą komputera pokładowego także wkład na start żaden. Bałem się tego zawieszenia i rudej dlatego jechałem do domu zesrany bo nie miałem go jak obejrzeć od spodu ale kamień z serca fajne auto daje frajde z jazdy. Z volvo rocznik 1994 na alfę rocznik 2011 jest ogromny skok wam powiem. Przeżywam to auto jak jakieś ferrari ale #!$%@?. Pozdro dla mirka który mi to polecił bo pojechałem oglądać to auto przez niego XDDD #motoryzacja #samochody
jadaszekk - Kurde chłopaki kupiłem w sobote alfę romeo 159 sedanik 1.9jtdm 150 konia ...

źródło: comment_1637699973nfmXvFVnpbMiUbw8pAVnVB.jpg

Pobierz
  • 87
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jadaszekk: ja kupiłem 1.9jtdm 2 miesiące temu za 11k (rocznik 2007). Było kilka #!$%@? do zrobienia, ale to wiedziałem przed zakupem. Jedyne co mnie denerwuje na chwile obecna to baaaaardzo dlugi czas nagrzewania silnika ale z tego co czytam to norma dla tych silników. Przy 2 stopniach na zewnątrz do 90st dochodzi dopiero po 10-12km. Wiem, ze diesle się dlugo nagrzewajaz ale przed moim poprzednim autem miałem a4b5 1.9tdi afn i
@kavior: Powiem Ci szczerze że do pracy mam 7km i mi się nagrzewa wiele szybciej trasa to połowa miasto połowa zwykła krajówka. Dzisiaj było u mnie -1 rano i sam się zdziwiłem że tak szybko łapał. Albo u mnie słabo chłodzi albo u ciebie słabo grzeje