Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że już bliżej niż dalej do końca tego sezonu, to pokuszę się o jakieś wnioski. A w zasadzie jeden - problemem tego sezonu jest to, że za mało było w nim aktywności dla uczestników. Jakieś tam układanie rzeczy i skakanie przez przeszkody i tyle. Żadnych aktywności, które miałyby zbliżać pary, stwarzać chociażby pozory, że to jest program randkowy. Przez większość czasu uczestnicy siedzą na dupie i rąbią dupy innym. Bo w sumie nie mają innych atrakcji.

Jak dla mnie ten sezon jest równie ciekawy co hp3, czyli zajmuje dumne trzecie miejsce.

#hotelparadise
  • 6
@Rosalinea: nie, mi się nie przejadł, ja właśnie próbuję znaleźć jakieś edycje zagraniczne, żeby się dalej odmóżdżać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiałam się czy hp4 nie przegrał nawet z hp3, ale nie. Jednak na hp3 najbardziej się wynudziłam, natomiast uczestnicy tamtej edycji byli ciut sympatyczniejsi mimo wszystko. Dlatego stawiam te sezony na równi. Ale do HP2 i hp1 nie mają podjazdu.
@Marjaewa: Przecież oni się nie chcieli zbliżać xD Maria całowała się przez rękę, jak Darek miał całować dziewczyny to one prawie zwymiotowały xD Jedynie pamiętam, że Karolina coś chciała cmokać Miłosza w konkurencjach na luzie ale Miłosz zaskoczony xD Klauno to nawet się cieszyła jak Łoniak ją pocałował ale on sam zaczął całować Sarę dopiero bliżej finału. Co do Nono i Łukasza to moim zdaniem ich połączył tylko seks bo na
@Marjaewa: no ja mam wrażenie, może dlatego że hp1 trwało tyle co polowa 3 i 4, że tam na prawdę coś się działo. A to jakieś konkurencje, randki, zabawy. Nawet sami uczestnicy sobie wymyślali jakieś kakambury itp. W ogóle ludzie cieszyli się że tam są, razem siedzieli w tym ich 'salonie'. Codzennie imprezy, a tutaj jest impreza chyba tylko po rajskim. Było bardzo dużo posiłków w parach. W tym sezonie jest