Wpis z mikrobloga

Podstawiają kobietę bo pewnie chcą zrobić z niej symbol feminizmu czy podobnej lewackiej głupoty.


@rogaty_weles: wbrew pozorom chodzi o ekonomię. Takie aktorki są znacznie tańsze niż kultowe gwiazdy. Dlatego też to takie powszechne na netflixie, który jest platformą VOD, a nie hollywoodem. Drugim plusem jest zdobywanie doświadczenia przez czarnoskórych w europejskim kręgu kulturowym.
@rogaty_weles: Ej, ale czaisz, że ta czarna już jest w nowym Bondzie i wcale go nie zastąpiła? Po prostu wystąpiła obok niego. I o ile jakiś nowszych wiadomości nie ma to na temat następnych filmów nic nie wiadomo, może będą chcieli ciągnąć serię z nią (szczerze wątpię) albo zrobią restart uniwersum (na to stawiam).
@Ynteligent: ten obrazek jest pewnie strasznie przestarzały pomijając już fakt, że to głupi żart. A ta babka przecież w filmie jest przedstawiona jak nowy 007. W następnym filmie obstawiam 99% że bedzie występowała jako 007, przecież nie zmienią jej po jednym filmie xd
@justnormalguy2 chyba że będzie reboot serii i jej postać nie będzie istniała. Ja wiem, że ona była nowym 007 ale nawet w filmie widać było że to mało znaczy. Myślę że nie warto się denerwować na zapas i po prostu poczekać co powiedzą producenci. Tak na marginesie, dla mnie Bond to biały, hetero Brytyjczyk, więc będę niepocieszony jeśli odejdą od tej konwencji. Ale na razie żyję w swoim idealnym świecie niewiedzy co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rogaty_weles ale wiesz że to śmieszny obrazek i na razie nie podali do wiadomości kto będzie następnym Bondem?

@Ynteligent: Oglądałeś ostatni film?
Przecież ta czarna już w tym ostatnim była właśnie nowym 007 o którym na memach tego typu już się mówiło.
James Bond to imię typa co wcześniej grał tego agenta. To nie był jego pseudonim.
Oczywistym jest to, że czarnej kobiety nienazwa James.
@rogaty_weles no właśnie nie wiem. W napisach końcowych nttd było "James Bond will return" więc wskazywałoby na faceta. Z tego co pamiętam w innych częściach ten napis również był. Myślę że nie odważą się na damska aktorkę. Fani ich zjedzą.
@SNUPPi Przecież ta aktorka została 007 bo Bond uciekł na emeryturę, więc wzięli nowego agenta. A żeby zrobić ukłon w stronę kobiet i czarnych, to 007 została kobieta. Tylko ona miała drugoplanowa rolę, nic znaczącego nie zrobiła a przed ostatnio akcja sama prosiła żeby Bond odzyskał numer 007 i został wcielony do służby. Wszyscy się spuszczają na tą postacią a nikt nie wspomina, w jaki marny sposób zginął Bond. To jest chore.
@bartolomis: teraz prawie wszystkie filmy robia z watkami homo, pomimo tego, ze to zagadnienie dotyczy moze kilku procent populacji, kobiety sa pokazywane jako silniejsze od mezczyzn, a jesli kobieta jest biala to na bank albo jest lesbijka, albo ma czarnego faceta.
Biali faceci sa pokazywani jako chlejusy i fajtlapy, albo czarne charaktery, zas czarni jako intelektualisci i ludzie szlachetni.
Wystarczy wybrac dowolny film na chybil trafil - na 90% bedzie pasowal