Wpis z mikrobloga

Cześć,
Ktoś ma jakichś pomysł jak odkręcić/dokręcić nakrętkę, na której klucze zaczęły się ślizgać?
O co chodzi ... jako jsamochodowy Janusz postanowiłem się zabawić w mechanika, bo przecież obejrzałem o tym 3 filmy na YT i wszystko już wiem, wymieniałem kolektor wydechowy przy aucie i okazuje się, że przy dokręcaniu nakrętek ostatnia nakrętka nie doszła do końca i klucze zaczęły się po niej ślizgać, nie można jej teraz dokręcić ani odkręcić, w żadną stronę nie idzie, psikanie WD40 nie pomaga ... jako, że jest niedokręcona i do końca jest dystans kilku milimetrów, to oczywiście po odpaleniu auta pracuje ono jak traktor, bo jest nieszczelność przez to niedokręcenie ...
Boje się sam dalej kombinować, aby czasem szpilki na którą wkręcana jest nakrętka nie złamać :(
#oswiadczenie #mechanika #mechanikasamochodowa #auta #subaru #toyota #jdm #jdmboners #fa20 #januszemotoryzacji #problem #pytaniedoeksperta
LubieDlugoSpac - Cześć,
Ktoś ma jakichś pomysł jak odkręcić/dokręcić nakrętkę, na kt...

źródło: comment_16363135277JDQDiZcm12viBqrECylwe.jpg

Pobierz
  • 14
@filemon111: @AleDlaczegoTak: @Tylko_noc: @Mirush: @AleDlaczegoTak: @ZajebbcieTrudnyNick: @Leel00: @szymin89: E, pierdziele, po Waszych sugestiach jednak się cykam, że urwę szpilkę, oddaje do mechanika, wizja złamanej szpilki skutecznie mnie odstrasza :I Chociaż dojście jest całkiem spoko i chyba silnika nie trzeba byłoby wymontowywać, bo kolektor w tym boxerze jest z dołu i jest dobre dojdzie, tak to wyglądało po zdjęciu seryjnego dziada :D
LubieDlugoSpac - @filemon111: @AleDlaczegoTak: @Tylko_noc: @Mirush: @AleDlaczegoTak: ...

źródło: comment_1636316404DWUExugxVJHGH8bjJDlMkP.jpg

Pobierz