Wpis z mikrobloga

@Ofey_: Miałem taki najtańszy z Decathlonu, przewoziłem wielokrotnie dwa rowery po autostradzie na Citroenie C4. Nic się nie porysowalo, nic się nie wgniotło ani zawiasy się nie urwały. Nie słuchaj teoretyków, to jest mało wygodne rozwiazanie ale sprawdza się jeśli nie masz innej opcji.
@venom_ra: @brh77603: No fakty są takie, że rower ma większą wartość niż samochód, więc wszelkiego rodzaju wgniotki, zarysowania nie grają roli. Jeśli mi rower nie odpadnie, to będę zadowolony XD
@Ofey_: oj nie nie nie, brat miał i na jakiejś dziurze załadowany bagażnik zrobił dwie wgniotki na klapie. Plus zawsze się stuknęło czy zarysowało przy zakładaniu/zdejmowaniu. Nie polecam, wieczna jazda w stresie
@Ofey_: woziłem rower ze 3 lata na VW Polo 2006 na najtańszym bagażniku z Decathlonu, rower i samochód cały. Możliwe, że zostały jakieś ślady na rancie klapy, tam gdzie zaczepiasz paski, ale po pierwsze minimalne, a po drugie 15 letni samochód ma dużo rysek w różnych miejscach więc who cares ¯\_(ツ)_/¯ Co do stabilności, to za zapięty bagażnik można samochód podnieść do góry. Jak się szarpie bagażnikiem to nie rusza się