Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 342
@epll: ale dlaczego od razu myślisz o jakimś ataku wroga? Przecież alarm może poinformować o zagrożeniu skażeniami, zakażeniami, klęskach żywiołowych albo zagrożeniu środowiska. Ma skierować nas do znalezienia jak najszybciej szerszej informacji a potem ewentualnego przygotowania się do niego.
Jak będą wyli sygnałami na prawo i lewo to nawet ludziom się odechce onet sprawdzić czy coś na serio czy znowu puszczone dla beki.
Jak będą wyli sygnałami na prawo i lewo to nawet ludziom się odechce onet sprawdzić czy coś na serio czy znowu puszczone dla beki.


@to_jest_chyba_kurcze_zart: mi juz sie nie chce, ciagle tylko cwiczenia (bez wczesniejszych info), lub jakies glupie rzeczy
@to_jest_chyba_kurcze_zart

1. Rok 2035
2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Łódź Bałuty.
8. USA dalej nie dało tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA WYŁONCZ FAMILJADE JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: atak zbrojny jest pewniejszy od ogromnego pożaru któregoś lasu czy powodzi z wody stuletniej? No nie wiem czy takie "#!$%@? najpewniejsze" i logiczne szczególnie w coraz ciekawszych klimatycznie czasach. Nawet toksyczne skażenie wody w wodociągach w całym mieście brzmi mi prawdopodobniej niż że ruskie mają nagle na nas lecieć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@to_jest_chyba_kurcze_zart: najważniejsze jest to, że nie ma żadnej #!$%@? informacji o tych syrenach, nie było sms, nie widziałem RCB w tej sprawie.
Niech se będą czasem te "testowe" odpalenia, ale. musi być wiadomo że to test bez znajomości sygnałów (tak, nadają sygnał odwołania, ale nie każdy to wie)