Wpis z mikrobloga

@Meritneit:

moze dlatego, że odwrotnie wyglądałoby odrobinę dziwnie ( ͡ ͜ʖ ͡)


Dlaczego dziwnie?
Taka fryzura jest również dziwna.

@inkill To ja już wolę albo długie włosy, albo krótkie. Takie coś jest po prostu...dziwne.

@snorli12 Też mam ,,długie" (zależy kto jak to widzi), i też nie rozumiem takiej mody. Ani to ładne, ani praktyczne, ani nic.
@anonimowy-anon:

Jedyne co zauważam to fakt, że im więcej ludzie posiadają swobody politycznej i ekonomicznej, tym bardziej zróżnicowane są formy strzyżenia i ubioru.


Nie ma to jak upolityczniać wizerunek. Jedno nie ma związku z drugim.
@Gigamesh:

Większość chłopaków to najchętniej chciałaby chodzić na łyso, ale że wtedy nie widać jakby czy samiec jest zdrowy aka bujne włosy to zapuszczają coś takiego.


Pierwsze słyszę że większość. Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, ale to raczej mniejszość.

Zobacz że długie włosy są tam gdzie akurat najczęściej się łysieje


Kompletnie się nie zgodzę.
Długie włosy świadczą też o lepszym charakterze i inteligencji emocjonalnej.
@Xing77: W sensie że długie włosy to miałem na myśli, że góra długo boki łyse, to na górze są nadal włosy dlatego, że zazwyczaj łysienie u mężczyzn zaczyna się w tych rejonach.
I tak btw. dzięki że zacytowałeś wypowiedź do której się odnosisz, bo po 7 miesiącach musiałbym szukać własnej wypowiedzi. xD
@Gigamesh:

W sensie że długie włosy to miałem na myśli, że góra długo boki łyse.


Aaaa. Dla mnie to właśnie krótkie włosy, a nie długie. I szczerze mówiąc taka asymetria mi się nie podoba.