Wpis z mikrobloga

@snorli12: Większość chłopaków to najchętniej chciałaby chodzić na łyso, ale że wtedy nie widać jakby czy samiec jest zdrowy aka bujne włosy to zapuszczają coś takiego. Zobacz że długie włosy są tam gdzie akurat najczęściej się łysieje.
  • Odpowiedz
Ten trend jest już z 10 lat i wygląda jakby miał być już zawsze.


@snorli12: ten trend pochodzi z średniowiecza, ma już sporo lat i to dość stara moda XD kiedyś polacy byli rozpoznawani w europie właśnie przez taką fryzurę na Ukrainie później wyewoluowało to w ten ich osełedec. Myślę że to przez to że mamy też twarze okrągłe jak piłki więc aby nadać twarzy bardziej kanciastego i groźniejszego wyrazu podcinamy
  • Odpowiedz
@snorli12: bo tak wygodnie. Miałem przez chwile takie dłuższe włosy zaczesywane na bok i to uciążliwe było. A taką fryzure jak na obrazku to robisz w 10min z myciem i suszeniem i zawsze się wszystko układa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty_Chryst: #!$%@? prawda, sam mam krecone wlosy i wystarczy o nie dbac, obciążać odżywkami i olejem i wtedy elegancko wyglądają.
Czasem mówią ze wyglądam jak baba czy cos ale ja mam w to #!$%@?, wole wygladac inaczej i dobrze dla siebie niz kazdy klon tak samo xD
  • Odpowiedz