Wpis z mikrobloga

@Deku: moim zdaniem notch to tam wuj, bo w pracy przeszkadzac nie bedzie a przez przesuniecie paska mamy suma sumarum teoche wiecej miejsca. Najgorzej wyglada obudowa z tymi nozkami. Normalnie jak stare biale plastikowe macbooki.
Mnie zastanawia komfort oglądania filmów na tym.


@push3k-pro: paski na górze i na dole. Tak jak do tej pory, bo Mac ma proporcje do pracy 16:10. Teoretycznie mini led powinien pomóc z widocznym backlightem.
@Euro:

paski na górze i na dole. Tak jak do tej pory, bo Mac ma proporcje do pracy 16:10. Teoretycznie mini led powinien pomóc z widocznym backlightem.

Tak zrobi odtwarzacz applowy, a każdy inny? Jak będzie na odtwarzaczach webowych?
@dafto: bo ciągle coś nie działa, niby wszystko jest tip top, naprawdę dobrze się użytkuje, super wykonanie i wrażenia są jak z laptopem za 13k, ale... a to czytnik linii nie działa, a to Wi-Fi tak wolne że ręce opadają a support 2h tłumaczy że te sterowniki della trzeba odinstalować, zainstalować takie ze strony Killer i to którąś wersje wstecz itd itd, mnóstwo drobnostek.
A potem po 2 latach bateria po
@dafto: może nowe modele poprawili, ja mam XPS15-9560, nadal po 3 latach działa idealnie płynnie i ma więcej mocy niż potrzebuję i gdyby nie te usterki to byłby naprawdę idealny komp, ale... za 13k oczekiwałem perfekcji, a nie beta-testów.