Wpis z mikrobloga

Brzydzę się sobą. Stoję przed lustrem i nie widzę żadnej pozytywnej cechy fizycznej. Żałosna sylwetka skinny-fat z szerokimi biodrami i szewską klatką. Brzydka twarz z trądzikiem, z którym męczę się 8 lat. Miękkie i cienkie włosy, z których nie da się ułożyć przyzwoitej fryzury. Mnóstwo widocznych rozstępów, w szczególności na plecach, ciężkich do usunięcia ze względu na znaczną ilość znamion w ich pobliżu. Ja już się nie łudzę, it's over dla mnie () #przegryw
  • 58
@EgzeQTroll: jak bieganie nic nie daje? A poprawa kondycji i humoru? Trądzik 8 lat? Co z dermatologiem? No i masz dopiero 18 lat, jeszcze wszystko przed toba, twoje cialo tez sie zmieni. Gdybym miała sie skupić na swoich samych negatywnych cechach też dostałabym #!$%@?. Znajdź coś co cie interesuje i co bedziesz robić z pasją co oderwie cie od lustra. Może spacery i geocaching? Albo zwykłe puzzle dadzą ci frajde czy
@EgzeQTroll: no niestety musze przyznac racje @Kabas negatywne nastawienie i szukanie problemów, a nie rozwiązań. Powinieneś zastanowić sie skąd wziac kase na dojazd do lepiej silowni albo kupic swoją, wystarczy tylko albo aż 1000zl i masz sporo sprzetu na start. Ile biegales? Mi pierwsze tygodnie tez nic nie dawaly, jak zwiększyłem ilość biegania do 200-250km miesiecznie to zaczynałem widziex wyniki. Ile kalorii jadłeś, ze nie mogłeś przybrac na wadze? Problem z
jak bieganie nic nie daje? A poprawa kondycji i humoru?


@Olajzonas: bieganie dużo daje jak ktoś ma nadwagę. Do poprawy sylwetki ,,chudo-tłustej" robi się treningi siłowe, bo treningi aerobowe dadzą niewiele o ile w ogóle coś dadzą. Sylwetkę odziedziczyłem po tacie, który sporo jeździ na rowerze czy to do pracy, czy rekreacyjnie na jakieś grupowe rajdy i jemu to nie pomaga, więc wątpię żeby mi też to pomogło.

Trądzik 8 lat?
Żałosna sylwetka skinny-fat z szerokimi biodrami i szewską klatką


@EgzeQTroll: To zacznij ćwiczyć. Nie masz siłowni? Kup sobie jakieś hantle czy cokolwiek i nawet ćwicząc w domu można zrobić jakiś progres przykładając się.

Mnóstwo widocznych rozstępów, w szczególności na plecach


@EgzeQTroll: Moje plecy wyglądają jakbym był biczowany, całe są w rozstępach. Do tego na rękach/klacie, nawet na pośladkach/udach. #!$%@? w niczym to nie przeszkadza, jak są u Ciebie czerwone to
@EgzeQTroll

- figura: siłka. Najtrudniej zacząć, potem jakoś leci. Plus choć trochę zmień dietę (więcej białka)
- trądzik: dermatolog (tetracykliny, albo inne ciężkie działa) ewentualnie sam możesz łykać cynk i smarować sudocremem (mnie pomaga)
- włosy: zapuść, długo z przodu, krótko z tyłu i po bokach, dobry barber za 50-60 zł ogarnie
- solarium trochę to maskuje
Był tu niedawno wpis kolesia też co wyglądał źle, potem się wyrobił, nawet cofniętą szczękę
@EgzeQTroll
1. Idz do dermatologa po izotek
2. Jak masz daleko siłownie to kup sobie sztange, hantle, talerze i ławeczkę z regulacją oparcia i trenuj w domu oraz biegaj z 2 razy w tygodniu chociaż po 3km.
3. Jak masz słabe włosy to ścinaj górę na 2cm a boki na zero u fryzjera czyli na soldiera najlepiej co 2 tygodnie.
4. Kup fajne ubrania - eleganckie oraz sportowe.
5. Jak poćwiczysz z
1. Idz do dermatologa po izotek


@alvaroZcamaro: jestem po 2 terapiach tym gównem, wątpię żeby 3 mi pomogła

2. Jak masz daleko siłownie to kup sobie sztange, hantle, talerze i ławeczkę z regulacją oparcia i trenuj w domu oraz biegaj z 2 razy w tygodniu chociaż po 3km.


Wynajmuję mieszkanie, nie będę kupował takiego sprzętu do wynajętego mieszkania xd

3. Jak masz słabe włosy to ścinaj górę na 2cm a boki
@EgzeQTroll "Wynajmuję mieszkanie, nie będę kupował takiego sprzętu do wynajętego mieszkania xd"

Ławeczka zajmuje miejsce to fakt ale ja w wynajętyp mieszkanie miałem sztange, hantle, talerze i te rączki do pompek. Kładłem to pod łóżko.

"Nie pasuje mi ta fryzura do twarzy."

Ta fryzura pasuje każdemu.

"Jak pisałem, nie mam czasu na siłownię. W tygodniu mam czasami zajęcia od 8 do 18, dodatkowo muszę zrobić zakupy, przygotować coś do jedzenia, posprzątać, przeczytać
1. Idz do dermatologa po izotek

2. Jak masz daleko siłownie to kup sobie sztange, hantle, talerze i ławeczkę z regulacją oparcia i trenuj w domu oraz biegaj z 2 razy w tygodniu chociaż po 3km.

3. Jak masz słabe włosy to ścinaj górę na 2cm a boki na zero u fryzjera czyli na soldiera najlepiej co 2 tygodnie.

4. Kup fajne ubrania - eleganckie oraz sportowe.

5. Jak poćwiczysz z rok