Wpis z mikrobloga

jak kurierzy uwazaja, ze powinni wiecej zarabiac za noszenie paczek parę metrow dalej, to niech ida do inpostu z zadaniem podwyżki, a jak nie to niech nie niszczą chodników, za ktorych naprawe my potem wszyscy placimy


@bambaryua: A może wolisz płacić 20-30zł za dostawę paczki zamiast za naprawę chodników?
  • Odpowiedz
a gdyby tylko w polskim narodzie istniało jakieś zrozumienie dla innych, a nie bycie zadufanym w sobie p*laczkiem któremu wszystko się należy


@PanKracy582: no właśnie, gdyby tylko istniało jakies zrozumienie dla innych, a nie parkowanie na zakazach i chodnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale to wy sie cieszycie z szybkiej dostawy nie interesujac sie jak ona przebiega.

Smieszy mnie hipokryzja, kazdy chce jak najszybciej dostac żarcie pod drzwi, paczke z Chin obok domu odebrać, zjesc swieza bulke z piekarni, a wszyscy macie w dupie ludzi którzy #!$%@? zeby wam to załatwić.


@ButtHurtAlert: oczywiście, że tak. Płacę za dostawę tyle, ile firma jest w stanie zaoferować i nie obchodzą mnie warunki pracy. To pracodawca powinien
  • Odpowiedz
@Mandarex: prawo wymaga:
(PoRD Art. 47. 1. Dopuszcza się zatrzymanie lub postój na chodniku kołami jednego boku lub przedniej osi pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 2,5 t, pod warunkiem, że na danym odcinku jezdni nie obowiązuje zakaz zatrzymania lub postoju, szerokość chodnika pozostawionego dla pieszych jest taka, że nie utrudni im ruchu i jest nie mniejsza niż 1,5m [...])
  • Odpowiedz
@bambaryua: Prawo wymaga:

Art. 90. [Tamowanie lub utrudnianie ruchu]

Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny albo karze nagany.
  • Odpowiedz
ale nie zapewniła i radzi sobie jak może

nie będzie przecież tyłu paczek nosił naokoło bo w ten sposób to on nigdy nie wróci do domu albo nawet na koszta działalności nie zarobi


@vieniasn: #!$%@? mnie obchodzi że InPost przyczynia się do rozjebywania polskoej infrastruktury bo sra paczkomatami tam gdzie nie ma parkingów / dojazdów.

Mam nadzieję że jakaś władza się wreszcie za to weźmie i takich gowien nie będzie się
  • Odpowiedz