Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 980
Pisałem już jakiś czas temu, że u mnie na wsi wybudowali Lidla i robią przeceny codziennie na prawie wszystko -50% już od 2 miesięcy bo nikt tam nie chodzi xD
Sklepu i tak nie zamkną bo w sezonie latem robi za duży obrót.

Na zdjęciu zakupy za 27 zł.
Normalnie w sklepie takie produkty przeceniają dzień przed końcem ważności.

#gownowpis #zakupy #polska #ciekawostki
Caracas - Pisałem już jakiś czas temu, że u mnie na wsi wybudowali Lidla i robią prze...

źródło: comment_1634020650B17yK836bCSOUllFlhex3s.jpg

Pobierz
  • 125
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Caracas: kiedyś jak pracowałem w sklepie rzuciłem pomysł żeby warzywa na niedzielę przecenić żeby się sprzedały i w pon świeży towar wjechał to było hurrr duurr że ludzie specjalnie będą przychodzić w niedzielę żeby taniej warzywa kupić... Finał był taki że w poniedziałki ranna zmiana dwa duże kosze warzyw na śmietnik wyrzucała....
@Caracas: U mnie w okolicy pracy też jest jeden taki, czasem całą lodówę w robocie zawalam zakupami, bo produkty z terminem 3-4 dniowym za 50% ceny sprzedają. Czasem jakieś sery dojrzewające albo droższe rodzaje mięsa kupuję w cenie zwykłego sera w plastrach a mięso lepszego gatunku w cenie schabu.
ile ja bym dał, żeby w moim rodzinnym mieście był Lidl a nie ta gównem obsrana biedronka, z wiecznie uwaloną, lepiącą się podłogą i paletami zasłaniającymi pułki i blokującymi przejście.


@kodecss: Widać że nigdy w Lidlu nie byłeś bo to jeszcze większy chlew. Do tego wszystko przeważnie 1 marki (przeważnie gównianej własnej) czasem dwóch, kiedy w Biedrze już faktycznie masz wybór.
Jakiś czas temu w Polsce stało się modne i ludzie się szczycą wręcz zdobywaniem podstawowych produktów na promocji/przecenie/ze śmietnika, absolutnie tragiczna moda według mojego małego mózgu powinno być odwrotnie, pan Satszek po wykonaniu swojej pracy powinien wchodzić do Lidla i kupować za zarobione środki to na co ma chęć a nie po pracy pisać magistra z pozyskiwania żarcia ze śmietnika aby zostało na opłacenie prądu/gazu/pck/remontu pałacu suskiego/. #!$%@? pisowskie #!$%@? #!$%@?