Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xhxhx: no właśnie u mnie to tak że czasem pierze się regularnie a czasem kilka prań dziennie (zależy od pracy, innych obowiązków i chęci) więc chyba osobna byłaby najlepsza.
W Twoim przypadku faktycznie ma to większy sens ze względu na ciuchy, które można mieszać dowolnie, u mnie już tak kolorowo nie jest (znaczy jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)) więc no.. ale dzięki za opinie. To na prawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kobiaszu: ja pomimo niektórych negatywnych opinii kupiłem rok temu pralko-suszarkę i jestem z niej bardzo zadowolony. Na osobną suszarkę i tak nie mam miejsca, suszę w niej praktycznie wszystko, nawet jak na metce jest zakaz suszenia i nic mi się nie niszczy i nawet żelazka przestałem używać, bo po wyjęciu wszystko gładkie. Na swetry i inne takie bardziej wrażliwe rzeczy wybieram tylko opcję suszenia w niższej temperaturze, żeby się nie skurczyły.
@Templar możesz napisać co konkretnie kupiłeś? Ja mam w domu starą pralkę i nawet nie wiedziałem, że jest takie urządzenie jak suszarka (no może na filmach jak jest wielka rodzina i w piwnicy mają pralnię gdzie maszyny mają wielkości połowy auta). Więc może jak będę się przymierzał kiedyś do kupna to się skuszę, a najlepiej brać coś co inni polecają.
Jak ktoś ma do polecenie konkretny model pralko-suszarki to piszcie śmiało :)
@RozowaZielonka: odpowiedź na zasadzie Dacia to syf nad syfy, bo jeżdżę Mercedesem xD

Ja mam pralko-suszarkę LG i bardzo sobie chwałę. Jakbym miał miejsce i ekstra 2k to bym kupił 2 urządzenia. Wiadomo, że oddzielne są lepsze bo możesz jednocześnie prac i suszyć i samodzielne suszarki często maja lepiej rozwiązane suszenie.

Natomiast pralko-suszarka to tez fajna opcja, a nie żaden syf xD