Wpis z mikrobloga

@Aryo: Większość pralki-suszarek zużywa znaczne ilości wody podczas suszenia, o ile dobrze pamiętam w celu schłodzenia jakiegoś elementu urządzenia podczas pracy. Jak rozgladalem się za suszarką, pamiętam, że tylko pralko-suszarki droższe niż 3-4k tego nie robiły i było ich mało na rynku


@dobry_tornister: To sie kupy nie trzyma, rozwin
@Pociongowy: Sprawa jest dość prosta, samodzielna suszarka jest lepsza, jeżeli masz miejsce. Do większości mieszkań raczej tylko pralkosuszarka. Mam u siebie taką, suszę w niej absolutnie wszystko. Chodzi 3 razy w tygodniu pranie + suszenie. Nie licząc tego, że rachunki za prąd wzrosły o ok. 30zł (nie mam takiej z pompą ciepła), to to był lifechanger.

Należy mieć na uwadze, że zazwyczaj w takich urządzeniach maksymalny wsad do pralki w kg
@kobiaszu: to chyba cię oszukali, bo nie powinno być żadnego wylotu. Moja suszarka żadnego nie ma, nie widziałam jakiejkolwiek suszarki która miałaby z tyłu jakikolwiek wylot czegokolwiek.
Zresztą jak sobie to wyobrażasz jak często stawia się je w szafie? XD
@RozowaZielonka: pralko suszarka to rzecz zajebista pod warunkiem, że kupi się z pompą ciepła - ale taki sprzęt kosztuje c.a. 6 koła
ja ostatnio kupiłem pralkę i suszarkę z pompą - kosztowało to 2700 a wiem, że można kupić jeszcze tańsze
w cenie 2700 można kupić pralko suszarkę starego typu i to, masz rację, jest gówno