Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #malzenstwo #zona
Czy to normalne, że żona podczas kłótni:
- wyzywa od najgorszych
- mówi, że poleciałaby w tany z kimś innym
- rzuca różnymi przedmiotami lub wylewa wodę dla "ostudzenia atmosfery"
- zarzuca błędy wychowawcze mojej rodziny wobec mnie
-

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c86aba79974000aff5c5e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#zwiazki #malzenstwo #zona
Czy to ...

źródło: comment_16334547681dExchiKfq2ANkiiD4g2B5.jpg

Pobierz
  • 31
- nie szanuje mnie i potrafi mnie spoliczkować (zrobiła już to kilkukrotnie), opluć i wylać wodę/herbatę/lub co tam ma pod ręką w szklance/kubku.

Zamierzam iść z nią na terapię małżeńską i jeszcze wyjdzie na to, że to ja jestem ten #!$%@?ęty...


@AnonimoweMirkoWyznania:

Ona cie opie nie szanuje w ogole. Zamiast isc na terapie lepiej idz papiery przygotowac. Nie wyobrazam sobie zeby w moim wlasnym domu ktos mnie mial tak traktowac.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli za jej agresywnymi czynami nie stoi np. uzależnienie od czegoś, a tak po prostu Cię bije i opluwa to według mnie powinieneś szukać wyjścia z tego związku. Sam też powinieneś pójść na terapie bo chyba wchodzisz w rolę ofiary i najprawdopodobniej kolejny związek wyglądałby tak samo.
PolnyKangur: @KoninaBeZiomeczka: @emilio-cosso: @Czill23: @ThomasPol: @stassma: @taktoto: @sepuqqu: @skalar_neonka: @BozenaMal: @girlsjustwannahavefun: @henk: @Mijun: @AndyMendy: @rol-ex: @Xts7: @kawalekpodlogi:

Sorka że tak wszystkich na raz, ale byliście jedynymi osobami, które potrafią coś więcej powiedzieć niż tylko przeskrolować problem.

W dodatku moja szanowna małżonka nie pracuje już od ponad roku czasu. Na moje prośby co do pracy odpowiadała
@AnonimoweMirkoWyznania: Tu może być nawet problem taki błahy jak to że jej nie zadowalasz w łóżku. Powinieneś ją wziąć na ostro, bić ją w łóżku po twarzy, klepać po dupie aż będzie sina, wyruchać tak żeby nie mogła chodzić. Do tego karać za brak szacunku w życiu codziennym. Ona potrzebuje mężczyzny i robi wszystko żebyś pokazał ten swój testosteron. A ty jak taki posłuszny wykastrowany misiu się zachowujesz. Nie chcę Cię