Wpis z mikrobloga

@Anjinsan87: No i widzisz chłopczyku bo inaczej nie mogę tego określić. W 2009 roku uczniowie na Zleceniu płacili normalnie ZUS/ Chorobowe :) a pit znieśli w zeszłym roku czyli płaciłeś normalny podatek VAT. Czyli brutto zarabiałeś 2 889,56 PLN . Teraz porównajmy to do zarobków a było to 1276 brutto . Zarabiałeś prawie 2 i 1/3 minimalnej krajowe jako student na rozkładaniu papieru? Czyli tak jakbyś dziś zarabiał 6.5k brutto :)
  • Odpowiedz
@Rumin: No i byłeś w jakimś TOP 10% najlepiej zarabiających. Jak to się ma do tych najmniej zarabiających których zawszę jest najwięcej i to oni demokratycznie głosują? xD

Masz z 18 lat i nie ma szans że więcej... nic nie pamiętasz z tamtych czasów i ośmieszając się rzucasz argumenty które nie mają kompletnie sensu. Ja teraz powiem że zarabiam milion na godzinę więc jak komuś źle za PiSu może być?
  • Odpowiedz
@Rumin:

Wyniszczaj jak najbardziej się da większość społeczeństwa

Ale..ale...ale... jak to większość nie chcę głosować na kogoś kto im zgotował piekło na ziemii i przez kogo żyją jak niewolniki


Powtarzam idź spać bo jutro szkoła młodociany kapitalisto xD Zobaczysz jak cie życie zweryfikuję
  • Odpowiedz
@Plecakowicz: Mylisz pit z vatem i udajesz eksperta:) Szczerze mówiąc nie pamiętam już czy 13 było netto czy brutto. Dochodowy faktycznie płaciłem, ale wydaje mi się, ze składek jako student nie. Byłem dziennym studentem i jeździłem na jakieś obowiązkowe zajęcia na uczelnię, więc pełnego etatu nie robiłem - z tego co kojarzę w najlepszych miesiącach wychodziło mi 1 900 na rękę. Dzisiaj w korpo w dużym mieście też się nie zarabia
  • Odpowiedz